Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított szuka kutyám...

Ivartalanított szuka kutyám úgy hágja a saját lányát, mintha kan lenne. Normális ez?

Figyelt kérdés
Pont ugyanúgy elkapja hátulról a kicsit (4,5 hónapos), mintha kan lenne. Miért csinálja ezt szuka létére?
2016. jún. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mióta van kutyád? A dominancia jele. Jobb lenne ha utánanéznél pár ALAP dolognak, mielőtt úgy döntesz, hogy kutyát tartasz.
2016. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Azért csinálja, mert ezzel fejezi ki a felsőbbrendűségét. Hamarosan rajtatok is csinálni fogja, mert azt hiszi, ő a falkavezér! Kutyaiskolába ajánlott vinni!
2016. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert ledominálja a kicsit. Ezt falkavezérként neked kellene tiltani, nem normális hogy azt csinál vele amit akar.
2016. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ennek a párzáshoz semmi köze, ledominálja a másikat. Tiltani kell.
2016. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első kioktató (akarom mondani hozzászóló). A választ köszönöm, a kioktatásból viszont köszönöm, nem kérek. Úgy érzem, hogy mert nem vagyok tisztában néhány dologgal, még nem vagyok szar gazda. Némi előzmény: több mint 10 évig volt kutyám (kan), és fél éve fogadtam örökbe menhelyről a lányokat. (ezt is csak azért írom le, mielőtt szaporítónak gondolnál). Szóval, nekem a szuka kutyák sok minden újat mutattak ebben a fél évben, természetesen igenis sok dolognak utána néztem, de uram bocsá', hogy fel mertem itt tenni egy olyan kérdést, amire egész eddig nem tudtam a választ. Ettől még nem vagyok szar ember. De tudtommal ezért van ez az oldal, hogy ha van kérdésünk, feltegyük. Az vesse rám az első követ, akinek sose volt még butának (egyértelműnek tűnő) kérdése, amire nem tudta a választ nemcsak kutyák, de az élet más területén. A többieknek köszönöm a normális választ, természetesen amint észrevettem egyből rászóltam.
2016. jún. 15. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Es a kan kutyaddal nem mentél kutyák közé?
2016. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!