Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki két különböző...

Ha valaki két különböző fajtisztát (egy szuka és egy kan, ivaros) tüzelve szándékosan egybehagy, és az így születő kölyköket egy saját fajtaként elismeri, nevezi, azt szabad?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ennek a gondolatmenetnek semmi értelme. Ebből még nem lesz új fajta.


Új kutyafajtát így lehet létrehozni:

[link]

2014. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Éppenséggel szabadnak szabad. Akár Pista bácsi is rámondhatja a labrador x tacskó keverék kölykeire, hogy "na ezek itten lacskók". De ettől még nem változik meg az a tény, hogy a kutyái keverékek.


Hogy hogyan is megy egy új fajta kialakítása, arról itt olvashatsz:

[link]

2014. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ezt hívják csalásnak,plusz agyatlan szaporításnak.

Csalás akkor,ha az új,nem létező "fajta"-ként adod el hülyéknek a kölyköket.Akik értenek a kutyákhoz,maximum lehülyéznek és körberöhögnek.

2014. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, ha hülyét akarsz magadból csinálni és azt akarod, hogy aki kicsit is ért a kutyákhoz körberöhögjön.
2014. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elnevezheted :D.

Csak sok értelme nincs, fentebbi válaszolok linkelték, hogy lehet fajtát elismertetni, hogy működik ez.

Nekem két keverékkutyám van, és mindkettőről tudom miből "rakták össze" őket. Viccből pedig elneveztem őket, és ha kérdik milyen fajta mindig rávágom ezeket a kitalált fajtákat. Persze utána mindig felvilágosítom az illetőt, hogy amúgy csak vicceltem. :D

Az egyik a tacsker (tacskó és cocker mix) a másik goldavart (golden és howavart keverék):)

2014. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!