Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok Golden retriever...

Hol tudok Golden retriever kiskutyát szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, google a barátom..

De valami ötlet? Fejér megyére gondolok első sorban.



2016. jún. 16. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

tenyészőtől . nem tudom van -e a megyétekben. ha nincs,akkor érdemes érte utazni máshova. egyszer kell menni csak,szerintem annyi belefér.

esetleg menhelyen találhatsz fajta jellegű keveréket.ha az is jó akkor ott nézz széjjel. szintén érdemes utazni érte,hogyha helyben nincs.

2016. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
ja és kb 200-300 ezerre számolj.
2016. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
tenyésztőknél, ha nem szánsz rá ennyi pénzt, fajtamentőknél.
2016. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
2-300 ezerèrt tuti nem fog venni, jòfogàson van egy csomò, nagyrèsze szaporítòtòl van, el kell menni meg nèzni ôket, lehetnek teljesen normàlis kutyàk is,szerinted a fajta mentôknèl csak kizàrolag szuper idegrendszerûnès genetikàjù kutyàk vannak, hàt nem hinnèm.
2016. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Aha, tehát szerinted pénzeljen egy szaporítót, akiktől a fajtamentőkhöz kerülnek a kutyák.
2016. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Ugyis ott fog venni, mivel nem ad ki 250 ezret egy kutyàra..
2016. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszitek, hogy nem ad ki ennyi penzt?


Fuggetlenul ettol en is a fajtamentoket tamogatom (+ bar rohadtul nem ertek egyet a szaporitok "munkajaval", de nem mind egy demon, mint ahogy is sokan hiszik. Lattam mar olyat aki nagyon szepen rendben tartja a kutyjat, csak ugye az uzleti resze az fekete, de ez a kisebbseg), olcsobb es "raszorulokon" segitesz. Ez egy nemes dontes, nem utolso sorban ezek a kutyak nemegyszer halasabbak mint a frissen vasarolt, mert ismerik az elet szar reszet, es mindent megtesznek, hogy elkeruljek. Neked annyi a feladatod, hogy nagy becsben es gondoskodassal olyan eletet adj neki, ami minden kutyanak kijar!

2016. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

250-300 ezret biztos nem fogok kiadni..

Max 50 ben gondolkodom

2016. jún. 17. 02:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezert max fajtajellegu kevereket kapsz. Ezert meg ne fizess, mert ez igy penzkidobas. Akkor javaslom a fajtamentoket, vagy valamilyen cuki kevekereket.
2016. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!