Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyógymód van egy...

Milyen gyógymód van egy daganatos szuka vizsla gyógyítására? Az orvos nem meri megműteni.

Figyelt kérdés
Már pár éve van a cicijében egy daganat, azt mondta az állatorvos, hogy nem meri kivenni, nehogy csak nagyobb kárt csináljon benne. Teljesen el van vele, életerős, vidám kutya, jól eszik. Mai nap észrevettem a mellkasán egy nagy duzzanatot. Nem is vettem észre, hogy mikor nőtt oda neki, és nagy. Tapintásra puha, csomót különösebben nem is lehet érezni.. El fogjuk vinni még a napokban állatorvoshoz.

2016. jún. 17. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hidd el amig nem csináltak egy labort addig nem tudja biztosra ,hogy müthetö e . Mi is igy jártunk a foxival 14 éves . 2 külön állatorvos is labor VIZSGÁLATOK ALAPJÁN megállapította ,hogy nem lehet müteni a kutyát ha ott a daganat ha nem ( nem altathato ) . Én kivizsgáltatnám amennyire csak lehet !
2016. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van külön olyan klinika az Őrs Vezér térnél,ami állatorvosi onkológiával foglalkozik.Jó lenne megmutatni nekik a kutyát.
2016. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!