Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Semmiképpen se adjak egy...

Semmiképpen se adjak egy kutyának csirke csontot?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van pár "odaszokott" kutya, szívesen elvinném nekik, de nem akarok a hóhérjuk lenni...
2016. jún. 17. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyerset szabad. Hőkezeltet nem.
2016. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Főve, sülve ne adj nekik.
2016. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne adjon? Ragadozó állat, nem kell nekik megsütni minden áron. Nem úriember, mint ti. Adj nekik, nyersen, főve, sülve, bárhogy nyugodtan.
2016. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Az előző valószínűleg tudatlan... A csirke csont szilánkosan törik, így a kutyák nyelőcsövét, belét stb nagyon csúnyán, akár halálosan is felsértheti. De porcot, esetleg még alsó comb csontot kaphatnak.
2016. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szabad nekik adni csak nyers legyen mert a nyers csont puha és nem törik szilánkosra.
2016. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Kacsa és liba lábszár csontot nem szabad adni egy kutyának sem. A mai csirkék csontját még én is elbírom rágni. Totál fel van fújva ez az egész, főleg mert legtöbbek a túltenyésztett zsebkutyájukból indulnak ki. Az odaszokott kutya valószínűleg nem egy csivava, vagy yorki, csak egy éhes keverék aki bedarálja mint a sz..rt. soha egyetlen keverék sem döglött meg csirkecsonttól. Libától viszont igen. Nem kéne ennyire túlaggódni. Ja és vállalom a lepontozást.
2016. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Azért is felpontoztalak utolsó, hiszen egyet értek. Ja és utánam levőnek elmondanám, hogy világ életemben volt kutyám és 16 évig éltek mind. Pedig én sem vagyok már fiatal. Nem túltenyésztett kutyákról van szó.
2016. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Pont ezért írtam én is ezt, mert az én életemben is felnőtt és megöregedett már néhány kutya és világ életükben kaptak csirkecsontot. Viszont a párom mesélte, hogy a mamája régen egyszer odaadta a kutyának a liba csontot és sajnos valóban kiszúrta a belét, hiába mondogatták neki, hogy azt nem szabad. Én gyakran elrágcsálom a csontok végeit a csirkénél, imádom rajta a porcot, és néha úgy bele merülök, hogy már a csontot rágom. Ezért is írom, hogy egyáltalán nem úgy törik, mint a libáé vagy a kacsáé. Azt nem tudnám elrágni. Ez utóbbiak valóban lándzsásra törnek.
2016. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval sült combot miután megettem a húst, azt ne adjam oda...
2016. jún. 17. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont arról mesélek, hogy a sült csirke csontját odaadhatod.

Írják számtalanszor, hogy a kacsáét libáét csak nyersen.

De kérdem én: Ki az az elvetemült, aki lefilézi a kacsa- és libacombot sütés előtt????

2016. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!