Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jagd terrier? (a kérdés túl...

Gom kérdése:

Jagd terrier? (a kérdés túl rövid, a magyarázat túl hosszú

Figyelt kérdés
A temperamentumára,taníthatóságára lennék kíváncsi.Ajánlott gyerekek mellé?(tudom hogy, neveléstől függ, de vannak olyan kutyák amiket nem nagyon ajánlanak gyerekek mellé)Mennyibe kerül tenyésztőtől?

2016. jún. 17. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Én nem ajánlanám gyerekek mellé.


A jagd terrier egy kicsi, cuki testbe zárt vérengző, önfejű vadállat :D Figyelj, ez a kutya simán nekimegy egy vaddisznónak is...


Baromira nem házikedvencnek való, inkább tanyára, vadászok mellé, stb.

2016. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Temperamentumos, pörgős, konok vadászkutya. Nem kimondottan családi kedvencnek való, ezért nem javasolnám kis gyerekek mellé. Nagyobbak mellé már inkább (10 évesnél idősebbek), ha amúgy sportos család vagytok, és szívesen futtok, kirándultok, sportoltok a kutyával, és szeretitek a kihívásokat a kutyanevelés terén :)
2016. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsétek el, ha nem akartok vadászni. Inkább keressetek más hasonló cuki kinézetű kutyát, aminek nincs ilyen erős vadászösztöne. Ha tenyésztőtől veszitek, akkor biztos az lesz, szaporítót meg ugye nem támogatunk.

Egyébként miért pont ezt a fajtát néztétek ki?:)

2016. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom! Nem tudom, hogy a válaszadók hány százalékának volt már jagija, nekem nem kell más kutya! Imádja a gyerekeket! Mozgás, labdázás kell neki, de elpusztíthatatlan, hihetetlenül szívós fajta! Törzskönyvezettet szeretnél? Neki kb.3-400 euronyi összeg az áruk. Persze kölyökként!
2016. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!