Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk ha a kutyánk...

Mit tegyünk ha a kutyánk széthordja a kavicsokat?

Figyelt kérdés
A kutyám kiássa a sziklakertünkből a kavicsokat és azokat széthordja mindenhol a kertben. Az ajtóink elé is berakja és nem lehet tőle rendesen kinyitni az ajtót. Nagyon idegesítő! Mindig összeszedjük a köveket amiket széthord és kidobjuk. Kérdeztük több embertől is h mi lehet az oka de nem tudott rá senki sem rendes választ adni.

2016. jún. 18. 14:39
1 2
 1/17 bollocks ***** válasza:
Unatkozik, fárasszátok le.
2016. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De jár kutyasuliba is meg szoktunk vele játszani is délutánonként meg sétálni is visszük.
2016. jún. 18. 14:41
 3/17 bollocks ***** válasza:
Ezek szerint ennyi foglalkozás neki nem elég, legyenek hosszabbak a séták meg a játékok. Amúgy milyen fajta, mennyi idős?
2016. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mások is csak ilyenekkel jöttek h unatkozik.
2016. jún. 18. 14:43
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert unatkozik. Nem mások a hülyék hanem te nem tudod felfogni. Ha jól értem még suliba sem ti viszitek? Az igen...
2016. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát igen Border collie és 2 éves szuka. Tudom h sok mozgást igényel és könnyen tanul is, de azt vetettük észre rajta h ha volt egy nagy séta vagy többórás kutyasulis edzésen volt akkor is másnapra ott voltak a kövek az ajtó előtt és ezek nagyon idegesítenek minket. Van h leszidjuk ezért, de szerintem nem érti meg vmilyen okból kifolyólag h nem jó amit csinál. Már befújtuk a kavicsokat távoltaró sprével is de az sem használt.
2016. jún. 18. 14:53
 7/17 bollocks ***** válasza:
79%
Minek kell BC, ha nem tudjátok neki megadni az elégséges mozgást? Ez egy munkakutya, nem elég neki a játék meg a séta...
2016. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mi visszük kutyasuliba vagyis a húgom, mert tulajdonképpen "az ő kutyája". Egyébként meg értem én h unatkozik és azért hordja a köveket az ajtó elé csak reménykedek h hátha találkozott már vki más ilyen esettel és tudna egy kis tapasztalatot mondani. Lehet h kinövi, mert tavaly meg botokat rágott és arról teljesen leszokott.
2016. jún. 18. 14:58
 9/17 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanítani neki, a sziklakert tabu. Semmi keresni valója benne.

Van-e játéka, rágni valója az udvaron neki?

2016. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pont az egyik legokosabb és legtöbb foglalkozást igénylő kutya kellett kerti dísznek? Hát ha lusták vagytok lemozgatni,tanítani és foglalkozni vele akkor tűrjétek.


hasonlatként talán azt mondhatnám hogy egy bc vagy bc-hez hasonló sok foglalkozást igénylő kutya kicsit olyan mint egy hiperaktív gyerek egy átlag gyerekhez hasonlítva.

2016. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!