Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezeket nem baj ha otthon...

Ezeket nem baj ha otthon csinálom nem?

Figyelt kérdés
a kutyának a farkas körmét és a többi körmét ênvágom és én fürdetem..néhány kisebb helyen ha nagy a szőr kicsit vágok belőle...vagy inkább egészet hagyjam és vigyem el kozmetikushoz?(csak azért mert nagy testű és drágább..) meiket csinálhatom otthon
2016. jún. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk soha nem kellett karmot vágatni, lekoptatta, ezt szakemberre bíznám (szerintem az állatorvos is megcsinálja). Elvileg lehet karmot vágni otthon, de gyakorlat kell hozzá, ha rosszul végzed el, sokat árthatsz vele, a helyedben ezért nem csinálnám.

A fürdetést és a szőr vágását nyugodtan megcsinálhatod, mi is mindig magunk fürdettük a német juhászunkat. Csak vigyázz, hogy ne használj feleslegesen vegyszereket, és ha használsz kutyasampont, nehogy a szemébe menjen - meg meleg napon fürdesd, ha mégis hűvösre fordul, akkor szárítsd meg alaposan. És ne használj túl hideg vizet, nehogy megfázzon!

2016. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anita1818 ***** válasza:
A kutyus karmát hagyj a kozmetikusra! Viszont a fürdetést ajánlom, mert nagyon jó dolog (vicces, játékos, mulatságos stb...). Én nekem goldenretriever-em van és én élvezem a fürdetést és Roki (a kutyám) is.
2016. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!