Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopszoknak mennyire hullik...

A mopszoknak mennyire hullik a szőre? Folyamatos a hullás vagy időszakos?

Figyelt kérdés

Akinek van mopsz kutyusa mennyire van tele minden a szőrével? Gondolok itt bútorra, padlóra, ruhára. Mivel lehet minimalizálni a hullást?

Csak bichon kutyánk volt eddig, sose voltak kutyaszőr gondjaink, ezért érdekelne :)



2016. jún. 20. 12:20
 1/6 Anita1818 ***** válasza:
A kutyáknak mindig hullik a szőrük, de van egy időszak amikor vedlenek. Szóval hullik a szőrük, de nem lsez teli minden vele.
2016. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, de én most kifejezetten a mopszokra lennék kíváncsi, elsősorban olyanok válasza érdekel, akik együtt is élnek ilyen kutyával.Egyik bichonunknak se hullott/hullik a szőre így semmi viszonyítási alapom nincs.De azért köszi :)
2016. jún. 20. 12:34
 3/6 anonim válasza:
3 éves mopsz kutyusom van, és sajnos minden az ő szőrével van tele. Sajnos eléggé hullatja, bár ő bőrbeteg, az is rátesz egy lapáttal:/
2016. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl biztató :S Páromnak enyhe szőr allergiája van, ezért érdekel ennyire ez a szőr dolog. De így akkor lehet lemondok a mopsz tartásról :(
2016. jún. 20. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a mopszoknak nagyon hullik a szoruk. Es nem csak vedlesi idoszakban. Es mivel rovid szor igy sokkal nehezebb feltakaritani (ez persze az en tapasztalatom, de nekem a hosszu szoru kutyám utan konnyebb takaritani), persze azt is ellehet tuntetni. Allergias melle nem ajanlom!!!

Talan a furminatorral lehet minimalizalni a szorhullast, de nalunk az se hasznalt.

2016. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon hullik! Kutyás barátom naponta porszívózik. Múltkor voltam náluk a törölközők a bútorok,minden textil a szőrével van tele,mondja,hogy takarít minden nap,de egyszerűen nem sokat segít.


Nekem is bichonjaim vannak, hidd el,hogy nem kell neked mopsz :D remek kutyák,de a szőr rengeteget azt be kell vállalni majd megszokni, hogy ha mopszod van, nem lesz szőrmentes ruhád,törölköződ,bútorod az fix.


Ha párodnak enyhe allergiája van kutyaszőrre, akkor meg elég sanszos,hogy ki fog neki jönni :/

2016. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!