Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyának diéta? (Többi lent)

Kiskutyának diéta? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos kiskutyám és megy a hasa. A doki azt mondta, hogy diétáztassam, azaz főtt húst és rizst adjak neki, de nem javul... Másik doki azt mondta az ismerősömnek, hogy húst semmiképp ne adjon a kutyájának egy éves kora előtt...

#kölyök #Kutyus hasmenés
2016. jún. 20. 13:54
 1/6 Anita1818 ***** válasza:
0%

Adjál neki száraz tápot és egy kicsi vizet önts rá!

Hidd el jobb lesz, én is így csináltam!

Ne sok vizet önts a tápra max.: 1dl.

:)

2016. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első dokinak van igaza, a diétát illetően. Húson belül is főtt csirkemellet adj, bőr nélkül.

Húst semmiképpen ne adjon 1 éves kora előtt??? Na ekkora baromságot már rég hallottam. Nem létezik, hogy ezt egy állatorvos mondta. A kutya húsevő. Elválasztása után rögtön adható neki hús. (A jó minőségű tápok fő összetevője is hús).

Ugyanakkor, ha a megfelelő diéta hatására sem javul a kutya, akkor vidd vissza a dokihoz, hátha komolyabb baja van, ami gyógyszert igényel.

2016. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rizs csirkemellel mehet neki, de akár csak sima rizs is. A dokim anno még egy kis háztartási kekszet is javasolt.
2016. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyi ideje adod a főttet? És valóban csak azt kap? Nincs néha becsusszanva némi nasi?
2016. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogy biztos vagyok benne ,hogy kap mellette mást is ami baj ! Inkább adj neki többször csirkemellet rizzsel minthogy mást is adj mellé .. tudom nehéz ellenállni nekik de ha ez kell akkor kénytelen vagy ezt tenni :)
2016. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt kap, két napja, napi ötször, tőlem legalábbis, de lehet, hogy a családban valakinek megesik rajta a szíve :) illetve egész nap vele vagyunk és figyeljük, de egy percre nézünk el és szed valamit amit megeszik... Tollpihe a párnából stb:) nem tudjuk honnan szedi őket...:) a leglehetetlenebb helyekre js betuszkolja magát.
2016. jún. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!