Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot tudnátok ajánlani...

Milyen tápot tudnátok ajánlani kb 10 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy keverék kutyust és szeretnék neki valami jó, és megfizethető tápot választani.

2016. máj. 25. 23:28
 1/4 anonim válasza:
Fides nevű kölyök tápot ajánlanám, de nálunk mar nem lehet kapni, talán máshol igen. Jelenleg a dog chow nevűt vesszük a kutyának, es másfél évesen meg mindig olyan puha a szőre, mint baba korában. :)
2016. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én a Canun kutyatápot ajánlanám. Több fajta táp van, mindenki megtalálhatja a neki tetszőt, s szerintem árkategória-minőség- mennyiség arányban nagyon jó :) Mi ezzel etetünk és semmi baja nem volt a kutyusunknak, szép a szőre stb.

Nem tudok árat mondani, hogy mi mennyiért vettük (nem tudom Neked mi a megfizethető), de van honlapjuk ha jól emlékszem. Egy próbát megér.

További szép napot és sok örömet a kutyushoz!:)

2016. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Josera és a Bosch is nagyon jó és megfizethető tápok. Zoofast.hu zooplus.hu ezeken általában olcsóbbak és megbízhatóak.
2016. máj. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Royal canin startert ajánlom ha kistestű a kutyád akk kèrd a minit
2016. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!