Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Férget kakilt a kutyám, de...

Férget kakilt a kutyám, de csak férget, semmi mást,?

Figyelt kérdés
Két hete kapott féreghajtot, holnap megyunk vissza a dokihoz a második oltás végett . de nagyon megvagyok ijedve ,mert szobakutya és félek, hogy mi is elkaptuk. Egyebként az előbb hányt is, de nem vagyok biztos benne ,hogy az is féreg volt e mert csík tésztát kapott levessel az előbb, szóval nem tudom pontosan,hogy mit hányt ki.

2016. jún. 21. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ismételni kell x naponta, ezt majd az orvos elmondja. Menhelyi, mentett kutya? A 3 havonta beadott hajtás mellett nem kéne ilyen súlyosnak lennie. Ember amúgy nehezen kapja ezt el, gondolom nem nyaltátok a kezeteket miután ápoltátok a kutyát.


Csík tészta levessel? Ez egy kutya könyörgöm, nem ember, hol a rendes kutyakaja? Miért kell moslékkal (számára) etetni?

2016. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
adni kell neki megint féreghajtót,lehet az elöző adagot kiköpte vagy kevés volt neki vagy nem tudom,nem szabadna ennyi féregnek lennie benne ha 2 hete volt hajtva.
2016. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, nem menhelyi , az utcán találtuk, kb 8-9 hetes lehet .amugy rossmannos junior kajat kap, csak anyu úgy gondolta, hogy ne csak kutyakajat kapjon hanem egy kis levest is. Én hiába mondok neki bármit, a macskát is tejjel itatna víz helyett, pedig laktóz érzékenyek. Na mindegy nem is ez a lényeg.


második, az orvos fecskendővel adta be neki, így nehezem kophette ki

2016. jún. 21. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor próbáld elmesélni neki hogy a levesben só és fűszerek vannak ami károsak, a sima friss víz jobb.
2016. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Probalom, egyebkent azért hiszi ezt mert az egyik vén hülye allatorvos azt mondta, hogy a hazikoszt jobb a kutyakajaknal , de hogy lehetne hinni neki bármiben is ha egyszer kijött és megkérdezte hogy hol a táskája , utkozbe elhagyta , ráadásul teljesen részeg volt
2016. jún. 21. 14:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Második, bocsi véletlen a félig hasznosat nyomtam a hasznos helyett
2016. jún. 21. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

"a hazikoszt jobb a kutyakajaknal"

Ha házi koszton a külön a kutya számára főzött, az ő igényei szerint összeállított étrendet érti, akkor simán lehet jobb, mint a táp.

Viszont emberi étel nem való a kutyáknak (egészen egyszerűen más tápanyagigényük van és máshogy emésztenek, mint mi), se az ilyen kommersz vackok, mint a rossmannos. Utóbbiak tipikusan gabona alapú, minimális hústartalommal és tápértékkel rendelkező dolgok (ugyanennyiből vagy kicsivel többől ki lehet hozni egy Brit Premiumot is, amit nagyon sokan ajánlanak, nem véletlenül).


A vén részeges állatorvost is illene lecserélnetek. A minimum lenne, hogy elmondja, hogy a féreghajtást ismételni kell 2 hét múlva, vagy még hamarabb, attól függően, hogy mi jön ki a kutyából.

2016. jún. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!