Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?...

Mi baja lehet a kutyámnak? Férges volt kapott féreg hajtót rá 2 hétre megint. Nem kakilt már férget eszik rendesen de mégis nagyon vékony. Ma pedig nem evett semmit és elkezdett hányni de valami vizeset. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezzétek meg állatorvostól!
2015. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebben a pár hétben fogyott le?


Mert ha igen akkor mindenképpen vigyétek dokihoz!

2015. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ebben a pár hétben. Sokat eszik de még se nagyon hizik. Amugy tegnap evett rendesen ma meg hányt valami vizet. Lehet hogy Gyomrával van baj?
2015. máj. 8. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:
A féreghajtó gyógyszer májkárosító, ráadásul ha 2 hét után megint kapott, akkor akár májkárosodása is lehet.
2015. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És be kell oltatni vagy hogy?
2015. máj. 8. 18:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerdáig kibirhatja? ugy is oltása lenne és majd akkor beszélek hogy nézze meg..
2015. máj. 8. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyétek dokihoz minél előbb. Ha sokat hány, ráadásul még a vizet is, könnyen kiszáradhat, és akkor viszlát.
2015. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha beteg,nem kaphat oltást.Az elpusztult férgek is termelhettek olyan anyagokat,ami miatt a kutya rosszul van.Orvoshoz kell vinni.
2015. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adjál neki féreghajtót antibiotikum mellé, épp eléggé megterheli az a szervezetét.
2016. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Fogalmam sincs, hogy került a válaszom ehhez az egy éves kérdéshez, amit még csak nem is olvastam, én egy tök másikhoz írtam.
2016. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!