Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bikejöring nyáron?

Bikejöring nyáron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk bikejöringezni a kutyusommal, felszerelésünk is van, futni gyakran szoktunk. Viszont biciklivel félek néha elindulni vele, még néha hajnali négykor is 19-20 fok van. Akik aktívan űzik, versenyeznek, ti mit szoktatok ilyenkor csinálni? Hajnali órák ilyen esetben is, csak rövidtávon, vagy pedig inkább hanyagoljátok és megvárjátok a tényleges 15 fok körüli/alatti hőmérsékletet(még ha hajnalban mentek is)?
2016. jún. 23. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Van hűtőmellényünk is, esetleg annak a használata mellett be lehet vállalni a hajnali bikejöringet, még ha melegebb is van mint 15 fok?
2016. jún. 23. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi csak amatőr szinten űzzük. Ilyenkor nyáron nem bírja semmilyen napszakban a bikejöringet, és a bicikli melletti futást sem, sőt még a nap közbeni rövid séta után is kidől. Én személy szerint megvárom vele az őszt, vagy legalább valami hűvösebb időszakot.
2016. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen kutyusod van? Nekem egy elég aktív szibériai husky kanom, neki nyáron is kell a nagyobb séta (persze ilyenkor 4-5 körül sétál délután meg inkább 7-8 körül, de olyankor igyekszek patakban fürdést is beszervezni neki :)
2016. jún. 23. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1,5 éves Husky (és talán vizsla) keverék kanom van. Szintén nagyon aktív, de csak a hűvösben. Tavasszal futott bicikli mellett 15 Km-t, hazaértünk, és felvette a játékát, hogy ő még játszani akar :) Ilyenkor nyáron a lehető leghűvösebb helyen szeret feküdni. Az ő évszakuk egyértelműen a tél :D
2016. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát reménykedem akkor inkább, hogy lesz megint olyasmi idő reggelente mint múlthéten, volt nap, hogy meg lehetett volna fagyni még 6kor is, hosszú gatyában meg pulcsiban! :) (aztán lehet én vagyok csak fázós :D)
2016. jún. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!