Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a kutyámért...

Mit tehetnék a kutyámért ilyen hőségben?

Figyelt kérdés

feketeszőrű labrador, szegény nem tud magával mit csinálni, fel-alá sétál


azt hallottam nem szabad vizezni, mert romlik a hőleadó képessége



2016. jún. 23. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól mégis hogy romolhatna? A víz amikor elpárolog, energiát vesz fel, azaz hűt. Ezért izzadunk. Csak szegény kutyák nem tudnak, ezért a nyelvükről párologtatnak.
2016. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nincs a kozeletekbe patak? Ha van egy kis idod,menj le vele egy fel órára. Elpancsolgat ott egy picit,el is fáradt és utanna otthon alszik egy jó nagyot. Vagy ha van udvarotok akkor egy slaggal is jól el lehet bohockodni. Viszont tűző napon ne legyen.
2016. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vizezd... Langyos vizzel óvatosan locsold le, vagy tusold, s hagyd magától megszáradni.
2016. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A labinak lételeme a víz. :) Ha van kert, tehetsz ki esetleg valami nagyobb lavórban vagy műanyag medencében pancsolós vizet, az én kutyáim szeretnek kicsit elhasalni benne.
2016. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
írtózik a víztől
2016. jún. 23. 17:35
 6/7 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
100%
nekem fekete szőrű snaci keverékem van tavaly mondta az állatorvos hogy a hasán kell bevizezni és az lehűti.
2016. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi. igen a tetszett neki, hogy vizes a hasa.
2016. jún. 26. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!