Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha betegesen rajongok...

Normális ha betegesen rajongok a kutyamert?

Figyelt kérdés
Tobb éve velem van kb meg a WC-re is egyutt megyünk. Olyan érzelmeket vált ki belőlem hogy néha sajat magamtól megilyedek. Amint nem latom magam mellett keresem es ha elmegyek valahova "csak o jár az eszembe". Igaz 8 hónapos terhes vagyok vajon be tudható ennek? Volt mar valaki hasonló szituban?

2015. júl. 23. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Ez egy természetes dolog!! :) :)


Én is így vagyok vele :D :D Nekem két Amstaffom van, imádom őket :D

2015. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Vicc nélkül!!!

Ha meglesz a baba a kutya érezni fogja,hogy háttérbe szurult!

Figyelj oda!!

2015. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen ezt akartam irni hogy o is ennyire rajong ertem, ha kevesebb idom lesz ra nehogy bánat beteg legyen vagy hasonló!
2015. júl. 23. 17:12
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Arra vigyázz, hogy a gyerekre nehogy féltékeny legyen, és megtámadja.
2015. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem normális. Szeretni kell az állatokat, de ez már beteges. És igen, az előző válaszolók mondták, hogy a kutya megtámadhatja a gyereket, ha azt érzi, háttérbe szorult. :(
2015. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
az amstaff az egyik leg gyerekkedvelőbb kutya nemhinném hogy gond lenne... lehet hogy mutat némi féltékenységet de nemhinném hogy addig fajulna hogy megtámadja... nekem is amstaffom van. egy barátomnak is akinek már van gyereke de a kutya mindentől védi ... nemszámit ha a csöppség épp rálép a farkára vagy a kutya fülét harapgáljaXD
2015. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt fogadtasd el a kutyával, hogy te vagy a falkavezér, ezért a te "utódod" előrevalóbb őnála. Akkor nem fogja megtámadni a kicsit, még ha féltékeny lesz sem.
2015. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én egyutt nottem fel a kutyammal, 6 evesen kaptam karacsonyra es enis magyon ragaszkodom hozza, az ocsem. Az allatorvos 4 eve mar eltemette mert kiderult hogy rakos, de azota is tunetmentes. Szerintem azert is mert annyira szeretve van es olyan jo dolga van hogy ez a sok pozitiv hatas visszaszoritotta.:) immar 10 es fel eve a csalad tagja es remeljuk sokaig az is marad. Szerintem ez normalis.:)
2015. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem azért, de kb. minden második olyan hírben, ahol gyereket támadott meg a kutya, staffordshire-ről van szó.
2015. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ha a kutya megtámad valakit sosem az állat hanem a gazda a felelős érte.. abből következikhén a kutyával együtt a gazdáját is elaltatnám .. a staffordok nagyon gyakran harcra vannak nevelve illetve divatkutya lett.. talán abbol a fajtábol van most a legtöbb magyarországon és sok ember aki azthiszi hogy amstaffja van lehet hogy keverék mert szaporítótól vette
2015. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!