Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Késő lesz szocializálni?

Késő lesz szocializálni?

Figyelt kérdés
Holnap kapni fogok egy 8,5 hetes kölyök amstaffot. Ha jól tudom akkor kb 11-12 hetes korától lehet vinni sétáltatni,kb akkor kapja meg az utoló oltást. Így hogy nincs meg neki az összes oltás félek kivinni sétálni,nehogy összeszedjen valamit. Ez a pár hét sokat számít? Arra gondoltam még hogy barátnőmékhez átvihetném,nekik van egy labradorjuk és egy jack russel terrierjük,nekik minden oltásuk megvan.
2016. jún. 24. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Oltott kutyával sem ajánlatos összeengedni. Nyugodtan várd meg az utolsó oltást. Semmi baja nem lesz :)
2016. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz késő. A 3. oltás után 1 héttel már viheted oltott, egészséges kutyák közé.
2016. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha nem keso!

Nekem 3 eves volt a kutyam, mikor hozzam kerult, osszevert elhanyagolt csontsovany erzekeny ivaros amstaff.

Nem eleg ez a sok problema, kifogtunk 2 rossz sulit, ahol meg az a kis bizalma is elszallt az emberek irant...

Persze utana talaltunk egy igazi kutyaiskolat, ahol sikerult megtalalni vele a kozos hangot. Nem azt mondom, hogy fullra okes, mert boven van mit tanulnia, de fejlodik folyamatosan, es egyre tobb kutyaval tud osszhangban lenni. Meg emberrel. Szerencsere egyebkent soha nem tortent semmi baleset, mert odafigyelunk, de mondom 3evesen egy ivaros kant nehez baratkoztatni egy masik kannal, de nem lehetetlen! :)

2016. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!