Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet veszettség?

Ez lehet veszettség?

Figyelt kérdés

Ma talàltunk egy német vizsla féle kutyàt és hazavittuk. Észrevettem hogy mikor délutàn levittem voltak alkalmak mikor kis cseppekben csöpögött a nyàla meg egy idő utàn egy ilyen nagyon vékony rétegben fehér bab szerű nyàl folt volt a szàja szélén. De ez csak akkor keletkezik mikor nagyon szaglàszik valamit az utcán. Amugy otthon egyszer se fordult elő amióta itt van.


Holnap visszük dokihoz hogy van-e benne chip meg hogy vizsgàlja meg csak jò lenne hàtha valaki tud mondani valamit előtte.


2016. jún. 24. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem veszettség.

Iszik, eszik amúgy? Jókedvű, érdeklődő?

2016. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem,vizslánál természetes. Veszettség kb. 15 éve nem fordult elő Mo-n háziállatnák.
2016. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ivott mind2 séta után nagyon sokat. Kaját meg úgy várja mint a messiást :)


A lakást meg már 2x elpusztította ugrál nagyon játékos.


Csak azèrt csodálkoztam mert kis koromban volt egy magyar vizsunk ès nem emlèkszem hogy nála lett volna ilyen.


Remélem nincs baja.

2016. jún. 25. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem veszettség.Akkor nem így viselkedne.Harapna karmolna összevissza futna forogna a szeme vagy meglapulna és csak feküdne.Szóval nyugodj meg nem veszett.
2016. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!