Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ebből nagyobb baj?

Lehet ebből nagyobb baj?

Figyelt kérdés
15 éves Palotapincsi kutyusomnak a bal orrlyukábol elkezdett folyni a vér később a szájábol is, de nem tul erősen. Valoszinűleg lefejelte az ajto félfát mert már többször előfordult, de akkor nem volt probléma. Sajnos nem láttam mi történt. Már csak a bajra érkeztem. Nem vérzett tul sokáig. Később meg is nyugodott. Azota probléma nincs. A dokit azonnal hivtam mondta, hogy adjak egy negyed algopirint. Azt meg is kapta. Valakinek hasonlo előfordult már?
2016. jún. 25. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

egyszer a kutyank az asztal alatt ugralt fel, amikor ettunk ( meg kicsi volt, es nem tanulta meg , hogy nem szabad), es egyszer egy nagy koppanas kisereteben beverte a fejet erosen a fa asztalba. egybol leallt az ugralassal, elvonult a helyere, pici seb volt a feje tetejen, ami epphogy verzett, semmi mas tunete nem volt. kb negyed oraval kesobb hanyt, es nyuszitett, remegett, vszinuleg agyrazkodasa volt szegenykemnek, doki mondta, hogy nem sok mindent lehet vele ilyenkor csinalni, figyeljunk ra, itassuk, borogassuk picit a sebet , nyugtatgassuk. ezt tettuk, es elmultak a panaszai, nyom nelkul, hala Istennek .

figyeld te is a kutyusod, ha valami szokatlant tapasztalsz, akkor vidd el orvoshoz. jobbulast neki :)

2016. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lát, van hogy a szemét veri be de most szerintem az orrát sikerült. Nincs tünete de enyhén rózsaszines váladék folyik még neki. Remélem nem lesz gond bár mondta a dokim h hivjam nyugodtan :) köszi szépen a válaszod :)
2016. jún. 26. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!