Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha benn vagy a kutyafutatóban...

Ha benn vagy a kutyafutatóban és a bejáratához szó nélkül beállnak bámulni mikor mész már ki, mert behoznák a kutyájukat, de nem egy súlycsoport a tiéddel mit reagálsz?

Figyelt kérdés
Semmi kommunikáció az érkező részéről, csak provokatív bámulás, mikor mész már ki onnan.

2016. jún. 25. 23:06
 1/3 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
79%
tudom milyen érzés csak az én kutyámhoz azért nem szoktak bejönni mert hát szegényke nem valami szép pedig nagyon barátságos meg játékos de általában az embereknek nincs nagy bizalma felé ezért inkább kintről bámulják h mikor megyünk el. Hát lehet hogy ez gyerekes de én ilyenkor visszabámulok utána pedig folytatom a játékot a kutyámmal. Szerintem ha annyira fontos neki h kimenjünk akkor megkérdezi h kb meddig maradunk.
2016. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Néma gyereknek anyja se...
2016. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Én is ugyanezt csináltam, játszottam a kutyámmal, ignorálva őket, végül elmentek. Csak felcseszi az ember agyát a bunkóság.
2016. jún. 25. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!