Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyasétáltatásból...

Lehet a kutyasétáltatásból valami bajom?

Figyelt kérdés
Kutyáimat szoktam sétáltatni és 1 utcában ki szól a ház tulaja,hogy ne erre sétáltassam a kutyámat menjek más fele . Ha jól tudom kutyát sétáltatni nem törvénytelen. Tavaly kiszólt,hogy rám uszítsa a kutyáját ha még egyszer erre jövök sétáltatni . Feljelenthetem fenyegetés miatt ? Vagy fölösleges. Mit csináljak ? Lehet ebből valami bajom,hogy ha én azért is arra viszem a kutyámat ? Azóta bicskát hordok magamnál ne,hogy rám támadjon az ember.

2016. jún. 26. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én több útvonalon sétáltatok. Ezzel (többé-kevésbé) csökkentem a feszültségeket


A törvény szerint sétáltathatsz ahol jól esik, azonban előfordulnak elmezsokék

2016. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj másfele. Az a legegyszerűbb. Közterületen nem szólhatna bele, fel is lehet jelenteni, de sok értelme nem lesz. A békés mindennapok érdekében nem mész arra és kész.

Elmebeteg emberek vannak, nem tudsz vele mit csinálni. Nekem is ordibáltak már ilyenért, én odamentem az illetőhöz és megkérdeztem tőle mégis mit érez hogy velem így mer ordítani, nem a valagából rántott elő, közöltem vele a következőnél szájonverem úgy hogy beszarik. Következő alkalommal ugyanúgy ordított. Na most ez az a kategória hogy annyira hülye, ha félholtra verném, következő nap is ugyanúgy ordítana. Erre nem pazarlok energiát, meg nem járkálok miatta rendőrségre se.


Nem mész arra és kész. Ha másfele nem tudsz menni akkor viszont ja feljelentés. Vagy összehívod a haverokat aztán beszélgettek vele kicsit.

2016. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy ha majd nem arra megyek akkor azt fogja hinni,hogy győzött megfélemlített. Soha nem fogott még kést rám vagy valami inkább csak az eszét játszotta. Pedig egy romos tetkes kis összedűlős házról van szó ott lakik .
2016. jún. 26. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem fogja azt hinni, hogy győzött, két perc múlva már nem is emlékszik rád. Az ilyeneknek agybajuk van, hőbölögnek aztán leülnek a valagukba túrni és TVzni, mindent leszarnak. Idegi szinten van bajuk.

Te meg ne menj arra, ha nyugodtan akarsz este lefeküdni, ennyi.

2016. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem megfogadom a tanácsotokat :D Szerintem is valami idegi alapon van ezeknek az embereknek bajuk . Ismerek olyan embert aki aludni nem tud ,hogy ha elmegy a háza előtt egy hangosabb motor. Mondjuk neki a kutyákkal nincsen baja szerencsére. Amúgy párszor látott,hogy elmentem ott ,de semmi több nem a szomszédom szerencsére ez az ember aki játszotta a kiskakast . Úgy állok hozzá az egészhez,hogy majd meghal egyszer utána nem lesz gond. A faluban azt beszélik a családja is elhagyta mert egy f'sz idegbetek. Azt is beszélik,hogy a fiának a lábába szúrta a villát ,de,hogy igaz e nem tudom. Inkább elkerülöm máshol is vannak utak. Ahol én élek inkább határ van szerencsére.
2016. jún. 26. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát hasonló cipőben jártam én is egy ideig. Az egyik utcában kiszólt a háztulajdonos, hogy ha mégegyszer arra viszem a boston terrieremet és a csivavámat, akkor 'ha még egyszer erre hozod a kis csíra dögjeidet, akkor a kicsikéidet kinyiffantja a pitbullom!' ezzel fenyegetőzött. Én csak azt mondtam neki, hogy szarok a pitbulljára. xD És tegnap már a kapuja előtt várt a pitbulljával. Akkor fordultam be a sarkon. Észrevett, és oda kiabálta, hogy menjek innen, vagy hívja a zsarukat. Átmentem az úton, és rögtön hívtam a rendőröket, hogy a xy faluban xy utcában xy nevű xy fenyegetőzik azzal, hogy megöleti a kutyáimat a kutyájával, ha még egyszer arra megyek. Sztem gondolta hogy rendőröket hívok, mert később próbált bocsánatot kérni, de nem érdekelt. Végül megbüntették, de azóta szerencsére nem háborog, sőt, egyik nap rám is köszönt.
2016. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne bicskát vigyél, az akár súlyos testi sértés is lehet, hanem gáz sprayt. Az jogos önvédelem...

És az kutya ellen is jó, ha tényleg kiengedi egyszer.

2016. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Arra sétálsz amerre akarsz, közterület.

2. Gáz spray ;)

3. Ne hagyd magad szerintem, mert a vén b..i legközelebb mással fog terrorizálni.


Nekem is volt egy ilyen öreglány az utcában, de szerencsére nekem olyan kutyám van, hogy rájött, hogy bármivel is próbálkozik ő járna rosszabbul.

Amikor kutya nélkül voltam egyszer elkaptam a buszmegállóban és megfenyegettem, hogy ha mèg egyszer hozzám mer szólni a sz.rt is kiverem belőle. Azóta elkerül. A fia is. Rám se mernek nézni, pedig nő vagyok.

Nem hiszek az "agybajban", szerintem ezek megkeseredett vèn trottyok akiknek az az egyetlen örömük ha beugathatnak és terrorizálhatnak másokat. Nekem is azt mondták ezekre h betegek, de ha azok lennének akkor nem fogták volna fel amit mondok.

2016. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A pszichiátriai kórképek egyik legdominánsabb kérdése a betegség tudat, vagy belátási képesség mértéke, ill. hiánya. Egy depresszió, egy skizofrénia, és a legtöbb személyiség zavar nem a betegség tudat teljes hiányával jár, a pszichiáterek első lépése a betegség tudat felébresztése, kiépítése...

Nyilván az ilyenek nem járnak pszichiáterhez, nem érzik betegnek magukat. A megkeseredettség az tuti játszik, de az is csak úgy, hogy az alapbajokat erősíti.

Velem is volt hasonló, én is több útvonalon jártam, de nem mentem az ilyen egyének közelébe, ha nem volt elég hidegvér a pucámban.

2016. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ugyanúgy sétálnék arra...következő esetnél rendőrt hívnék garázdaság, fenyegetés miatt
2016. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!