Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvenc kutyafajtátok?

Kedvenc kutyafajtátok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 14:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Bicolor Collie .
2016. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pitbullom van. És a munkatársam egy Belga Juhász (malionis). Kutyás fegyőr vagyok.

Szeretem még a Kájokat,a Francia Buldogokat,Lbradorokat meg igazábol egy utcagyöztest is megtudok szeretni. Volt egy 10akár hány éves utcáról befogadott kiskutyám. Nagyon csunya volt szeginyem,de imádtam.

2016. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
mudi
2016. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Border collie, tacskó,golden retriver,
2016. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Kuvasz és mudi. De imádom még: beagle, pitbull/amstaff, kínai meztelen kutya. Nálam ez a top 5. :)
2016. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Samoyed és golden retriever, mindkettő gyönyörű fajta a maga módján, elvarázsolnak teljesen.

Nekem border colliem van, a szemem fénye ez a rosszcsont, nem adnám semmiért :)

2016. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Már gondolkodok vagy 5 perce a kérdésen de nem tudok választani. Nincs olyan kutyafajta, aminek nem fogna meg valamilyen tulajdonsága, legyen kicsi, vagy nagy, aktív, vagy lomhább, szép, vagy csúnyácska. Azt sajnálom a legjobban, hogy nem élek elég ideig, hogy mindegyik fajtának meg tudjam teremteni az ideális körülményeket, és megismerkedhessek minddel életem során. Rövid az élet :)
2016. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáméknak moszkvai van, gyönyörű kutya, mondjuk én ilyen nagy kutyát nem tartanék, de így, hogy az övék, imádom :)


Előtte Berni pásztoruk volt és őt is imádtuk, gyönyörű, békés kutya, fát lehet vágni a hátán. Öcsém volt kisbaba, mikor vették anyáék, és bármit tehetett vele rá se mordult sosem.


A Havenese is imádni való kutya, igazi kis bohócok, és hihetetlen egyéniségek.


Jelenleg egy king charles cavalier spánielem van. Nem ismerem nagyon a fajtát, csak amennyit összeolvastam róla, illetve most ismerkedünk, de eddig szerelem <3

2016. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hàt igazából nincsen,birom mindegyiket kicsi,nagy ugatós,vagy épp "döglős" de az igazi bàlvàny kutyàm ami majd egyszer nekem is lessz, az nem más mint a kaukázusi, igazi őserőtől duzzadó,nemes oriàs.
2016. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Golden retriever
2016. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!