Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanitsam meg neki?

Hogy tanitsam meg neki?

Figyelt kérdés
a kutyam ha sokszor szolok neki nem hallgat ram ha hivom.pedig tudja mit akarok mert neha odajon azert.csak azert idegesito mikor hivom es felem se nez,vagy csak bamul ram.de nem mozdulna meg.

2016. jún. 29. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen fajta kutya? mennyi idős?

először neked kell a falkavezérnek lenni, akkor fog visszajönni.

2016. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lusta.:-) Én ezt úgy oldottam meg, hogy etetés előtt amikor biztos éhes volt, akkor szóltam neki. Ha odajött akkor kapott egy falatkát, ha nem akkor elfordultam tőle. Előbb utóbb a kaját összekapcsolja a szófogadással.
2016. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi tekintélyed, nem tekint főnöknek, akár a kötődése is nagyon gyenge feléd, akkor persze, hogy nem fog rád figyelni. Ez nevelési kérdés. És ez nem olyan egyszerű, hogy itt lehessen rá válaszolni pár mondatban. Az ilyen szintű rossz kutya-gazda kapcsolat változtatásához kutyaiskola kell.
2016. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es tudod mi a lusta........


Nem tekint vezérnek. Szólj neki és ha nem jön odamész és megrázod és lecseszed.

2016. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!