Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül havonta a kutyád?

Mennyibe kerül havonta a kutyád?

Figyelt kérdés
Konzerv, táp, állatorvos, kozmetikuy, stb. Minden költség érdekel!
2016. júl. 1. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 30ezer.

Prémium tápja van, kap sok játékot, kugyazacsi, takarítónő (szőr).

2016. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve kertész, ami segít abba is, nem tudom minek számít...
2016. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2,5-3 kg tápot eszik meg havonta kb 5-5400 körül van a táp, jó minőségűt kap (kimérve szoktam venni)./ N&D bárányos/


Élősködök ellen Forestoval védekezünk ami 8 hónapos védelem 6500 ft-ért vettem a patikában. Márciusban rakom rá októberig jó.

Utána nem szoktam rá rakni semmit sem, OFF!kullancsriasztóval fújom be ha esetleg megyünk a parkba. De 14 éves sántikálós,rosszul halló,látó ebem van inkább a környéken sétálunk,meg nagyszüleimhez ha felmegyünk akkor elbóklászik a kertben,meg napozik míg mi bent ebédelünk :)


Mivel kutyakozmetikus vagyok,így erre nem kell költenem,megoldom a munkahelyemen :D Míg nem voltam a szakmában addig évente 3x vittük el 4400ft/alkalom.


Állatorvosra akkor költök ha beteg,ennek az ára változó ugye mi a baja.


Viszont ha megjön a fizu azért csináltatok egy vérképet neki,mert 10 éves kor felett évente ajánlott, de 11 évesen lett neki csak csináltatva.

Ezt is csak azért,hogy minden rendben van, ennek az ára asszem 7-8 ezer ft körül lesz :)


Féreghajtó 350 ft/ 3 havonta


Konzervet nem kap,mert az nem kaja 90%-a víz.

2016. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja egy 14 éves Bichon Frisem van 5 kg körüli
2016. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!