Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele, mert...

Mit csináljak vele, mert egész életére nem zárhatom be!?

Figyelt kérdés

Van két kutyusom egy fiatal (kb.1 éves)németjuhászom, és egy kokkerspániel keverékem (4 és fél éves). Sokat vannak kiengedve az udvaron szinte mindig, csak akkor zárom be öket a ketrecbe ,ha messzbre megyünk, és egy pár hete mindug elszöknek az utcában. Minden lehetséges lyukat eltorlaszoltam ,mindenhol ahol föld van a kerítésnél leraktam nagy kölapokat ,de 1 méter mély lyukakat ásnak mindenhol ahol csak át tud menni. Szinte a fél telek ki van ásva, mit csináljak velük ? ... pls segítsetek!

Ja és még annyi ,hpgy szoktam velük foglalkozni séta meg ilyenek ,minden alap tudásuk megvan ,mondhatni jó neveltek, de de egy pár hete elhanyagoltam öket lehet ,hogy ez az oka ... de hogyan lehetne megtanítani öket arra ,hogy neszökjenek el ?

Köszönöm elöre is a válaszokat! =)


2010. ápr. 14. 14:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ja ez lehet, köszönöm mindenkinek !
2010. ápr. 14. 17:35
 12/15 A kérdező kommentje:
am a németjuhász nincsen ,de a másik meg nöstény!
2010. ápr. 14. 17:36
 13/15 A kérdező kommentje:
****** a német jáhász nincsen ivartalanítva .... xd ezt akartam írni az elobb ....ááá xD
2010. ápr. 14. 17:38
 14/15 Akiteki ***** válasza:

Miért lenne süllyedés a villanypásztor?

Nekem 400 négyszögöl saroktelken áll a házunk. Úgy vettük, hogy 120 centi magas kerítés van. Megmagasítani, kicserélni, több százezer forint lett volna. Villanypásztor az összes tartozékkal együtt megvolt 50 ezerből. Csak egyszer mutattuk meg a kutyáknak, utána nem mentek a közelébe. Egy ideje már be sincs kapcsolva, de tudják, hogy a sárga madzag bánt. Aki még sosem látott ilyet, azt hiszi, micsoda borzalmas szerkezet. Elárulom, úgy szoktam megnézni, hogy rendesen működik-e, hogy megfogom. Kb. annyira fáj, mintha megfognék egy rózsatüskét vagy megszúrom az ujjam egy tűvel.

Ráadásul mióta fenn van, a környék macskái sem jönnek be és így megússzák, hogy a kutyáim halálbüntetést szabjanak ki rájuk a birtokháborításért.

2010. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"am a németjuhász nincsen ,de a másik meg nöstény!"

jézusom, ez most azt jelenti, hogy két ellenkező nemű, nem ivartalanított kutyát tartasz együtt? ezt most komolyan gondoltad?

2010. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!