Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen helyszíneket ismertek...

Milyen helyszíneket ismertek Budapesten, ahol lehet kutyával futni? Vannak kutyás futópályák?

Figyelt kérdés

Olyan helyek érdekelnének, ahol legalább 3km-t lehet egyben futni, nem zavarnak el, ha kutyával vagyok.

A talaj mindegy.

Köszi a válaszokat előre is!



2016. júl. 2. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg erdőben?
2016. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utcan?
2016. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szilas patak es kornyeke, Matyasfoldi repter, Naplas-to hajogyari sziget, nepliget (ebben nem vagyok biztos reg jartunk arra), varosliget, talan a margit sziget (ebben sem vagyok biztos). Illetve 17 kerben nagyon sok puszta van ahova el lehet menni. Mi ezekre a helyekre szoktunk menni ha csak levisszuk kiengedni a lila gozt, vagy elmegyunk kirandulni tanosvenyekre kulonfele varoskozeli erdokbe.


Erdemes megnezned az aglomeraciot is, mert 20 perc vonattal egesz szep helyekre is el lehet jutni.

2016. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!