Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve a kutyámnak?

Mi legyen a neve a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Egy border collie kutya. Nem jut eszembe semmilyen frappáns név. Lényeg, hogy ne ember név legyen, és ne is azok a gyakori kutya nevek (Buksi, Bolha, Lassie). Tudnátok sorolni párat?
2016. júl. 3. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem most lenne egy új kutyám, Bud Spencer után Buddy-nak hívnám. Feltéve ha fiú. :)
2016. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha lány Freyja, ha fiú akkor Odin. Bordernek ezeket tudnám elképzelni.

Az én állataim istenekről és csillagképekről vannak elnevezve, különleges, nem ember név, és lehet szép, nemes hangzásúakat találni benne. Nem görög vagy római, mert az előbb eszükbe jut az embereknek, mint az északi vagy egyiptomi.

2016. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jabba,Yoda,Fisto,Csubaka,Jar Jar, Endor,Hoth,Snoke, BB-8,R2-D2,Teedo,Roodown,Sarco,Unkar
2016. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zara, Daesy, Zora, Fibo, Tyson, Bodza, Maszat
2016. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mi border colloie kutyánkat egyszerűen Collienak hívtuk.Tavaly nyáron halt meg.

Amúgy valamelyik tulajdonsága alapján is adhatsz neki nevet: pl:csintalan=Csibész

2016. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menny fel pár kennel honlapjára és ott nézd meg a kutyák nevét és ott tudsz egy jó pár borderre ilő kutya nevet találni ami nekem tetszik,colly=Koly,Georgia,Nessie,Messi,Füge,Madzag
2016. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még fontolgatok. Én is gondoltam rá, hogy a fajtája miatt Collie legyen :) Tetszik mondjuk a Szotyi, vagy a Cézár is (bár az Cézár az annyira nem hinném, hogy rá illene).
2016. júl. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!