Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tippeket kérek, kiskutyámnak...

Tippeket kérek, kiskutyámnak mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:09
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
76%
A mentalitásától függ, az enyém tüzes, örökmozgó, így hát a NÉRÓ nevet kapta.
2010. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"szerintem ne adj neki embernevet, mert az sérthet másokat, inkább légy türelmes és figyeld meg milyen habitusú a kis vahúr és az alapján keress valami rá jellemző nevet, mint pl.:Huligán(így neveztem én is a kutyám), Betyár,Mitvisz,Zokni,Beszari stb...Nem ajánlom, hogy hosszú nevet adj neki, mert azt mondják, két-három szótagnál több tagból álló nevet, vezényszót nem tudnak megszokni a kutyák. Nem kell sietni, anyám kutyája 2 évesen kapott új nevet és megszokta, a régire már nem is hallgat"

Ne adj neki 2 szótagosnál hosszabb nevet de azért az övét Huligánnak hívták, ami ha jól számolok több mint 2 szótag :D

2. voltam.

2010. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%
Bonnie, Angie, Sába, Zoé
2010. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia, az én amstaffom Angie, a kislánya Málna, a régi kutyám pedig Gina volt! Szerintem mind illene egy rotihoz.

De a Szofi is jó, a Zara is illene....

2010. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

egy rotinak ilyen büszke kemény és erős név kell tehát a beszari sztem nem jó. Egy tacskót lehet Beszarinak hívni de egy rotit bizti h nem. Tyson is jó név.


Polos voltam.

2010. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Azért írd le h. végül mi lett a neve =)
2010. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!