Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja egy 9 hetes...

Lesz valami baja egy 9 hetes kiskutyának, hogyha kétszer kapja meg ugyan azt az oltást?

Figyelt kérdés
A fajtája: extra Mini yorki

2016. júl. 3. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fajta kutya nincsen (szaporítós, méreten aluli, általában beteges, fajtajellegű keveréket adnak el ezen a megnevezésen a naiv, fajtát nem ismerő embereknek).


De hogy kérdésedre is válaszoljak: nem lesz baja, de miért kapná meg kétszer feleslegesen?!

2016. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert vettem egy ilyen fajta kutyát, és nem én mentem érte hanem hozták. De az oltási kiskönyvét otthon hagyták, azt mondták hogy küldik, de még nem küldték.. Szóval arra gondoltam hogy megcsináltatom neki, és az elso oltások kezdve beoltatom.
2016. júl. 3. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy ha beadatod, akkor fog először oltást kapni a kutya, ez 1000% 😞
2016. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell, hogy szomorítsalak, de hidd el, egy oltása sincsen szerencsétlennek. Minél előbb doki! Egy általános kivizsgálás sem árt.
2016. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Átvertek. A szaporító nyilván nem akart az oltásokra költeni, ezért találta ki ezt a mesét az oltási könyvről. Vidd el dokihoz minél előbb, ahol megvizsgálják, oltást, chipet, féreghajtást kap.

Legközelebb pedig ha egy mód van rá ne pénzelj egy ilyen embert.

2016. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Vegyél egy nagy levegőt és vidd el mielőbb állatorvoshoz.


Sajnos szaporítós kutyát vettél/kaptál, nincs neki se oltása, se féreghajtása és ki tudja, milyen öröklődő vagy rossz nevelési körülményektől kialakuló betegségei vannak.

2016. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. Holnap reggel feltétlen elviszem.. Köszönöm.
2016. júl. 3. 21:08
 8/8 bollocks ***** válasza:
93%
Azon e csodálkozz majd nagyon, ha kiderül, hogy a kutya csak 4 hetes, és felnőttként végül 8 kg lesz.
2016. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!