Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 9 hetea a staff kiskutyám...

A 9 hetea a staff kiskutyám nem szeret sétálni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Amikor leviszem sétálni nem igazán szeretne kimenni a házból,és amikor kiviszem kaparja az ajtót hogy vissza szeretne menni.
2016. júl. 4. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fél
2016. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légy vele türelmes, bátorítsd, legyen nállad jutalomfalat, hogy legyen vmi pozitív amihez kötheti. Ha 9 hetes koráig még a tenyésztőnél nem volt hozzászokva a kinti létre, ez természetes. Ha városban laksz, ne a zajos betondzsungelbe vidd le. Próbálj neki keresni vmi nyugis helyet.
2016. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez normális légy vele türelmes. Meg kell szoknia a pórázt és felkel oldodnia a félelmének. Az enyém is ilyen volt. Ha van vidd egy rétre, mezőre ahol szaglászhat, szaladgálhat nyugalomba. Az enyém is ilyen volt. Mindig időről időre tovább tartott a séta, ha leült a földre megvártam mig megindul, hivogattam, simogattam semmi esetre se szabad huzni vagy rángatni.haza felé sokszor elfáradt akkor ölbe vittem haza és el is aludt a kezembe.
2016. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal ilyen idősen nem lehet sétáltatni!
2016. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
helőző válszaszoló,attól nem lesz semmi baja ha leviszem a ház elé
2016. júl. 6. 01:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kivittem nem messze van tölünk van egy rét oda levittem boklászni. nem kilométeres túrákra vittem.... ennyitől nem volt semmi baja csak elfáradt és nem egész éjjel vakkangatott, meg sírt hanem aludt
2016. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy csak leviszed a ház elé, nem valószínű,hogy baja lesz,de ez nem séta
2016. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
érzi hogy mindjárt kinyírják....
2016. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!