Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy jegyzik meg az agility...

Hogy jegyzik meg az agility pályát?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy 8 perccel a verseny előtt kapják meg a pályát, ez igaz? Mert ha igen én sose fogok indulni, sose voltam olyan hülye de olyan gyorsan kell szaladni meg iranyt váltani hogy én biztos eltéveszteném. Akik versenyeznek azok hogy jegyzik meg? És mindenki 8 perccel a verseny előtt kapja meg? Az is aki 1. Meg az is aki utoljára indul?

2016. júl. 4. 14:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát igen meg vannak számozva de futásközben nincs olyan sok időd hogy megnézd a számozásokat...
2016. júl. 10. 18:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, előtte van pályabejárás. Elsőnek ijesztőnek tűnhet de elsőre minden nehezebb. Én lóval is versenyzek, szerinted ott mi a helyzet? :D Régebben én is frászt akartam kapni de könnyen belejössz!!! :) Mellesleg soha se mond hogy soha!

Sok sikert a versenyhez! :)

2016. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, nektek is:)
2016. júl. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!