Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aggódom a kutyám miatt, mi...

Aggódom a kutyám miatt, mi történik vele?

Figyelt kérdés

Előző héten voltam táborban,így le vagyok maradva,hogy ezt eddig is csinálta e,és hogy miért csinálja ezt.A tünetek:

*(szerintem)álterhes-elvitte a plüsseim,pakolja őket,az ágyamon kapar..

*liheg(nem tudom,hogy a melegtol-e vagy baj van)

*nyüszít,és többször is amikor kimentem pl.enni,leugrott az ágyról és elkezdett sírni.De ahányszor elmegyek sír,és úgy tesz mintha ki akarna menni vécézni,kiemgedem de semmi..

*horkol-soha nem szokott,de most,még aludni se tudok..

Azt hiszem ennyi tünete van,ha még van,írok,kérlek sürgősen írjatok válaszokat!Nagyon aggódom!:(



2016. júl. 5. 04:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatorvost kell megkérdezni, mert ha valóban álvemhes, azt csak ő tudja kezelni.
2016. júl. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
valoszinüleg férges
2016. júl. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor tüzelt utoljára?
2016. júl. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fhuuu...tüzelni?...Nem tudom..:(
2016. júl. 5. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mikor tüzelt?! Pedig az elég feltűnő. Akkor az is lehet, hogy nem álvemhes, hanem valóban vemhes?

Fordulj vele orvoshoz. Akár álvemhes, akár vemhes, akár más baja van, ez a megoldás.

2016. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz vidd orvoshoz! Az ivartalanítással megelőzhető lenne ez is ahogy sok minden más. A tünetek alapján álvemhes. Van olyan kutya amelyik ilyenkor "tejet" is tud termelni. Az is elő szokott fordulni, hogy a begyűjtött játékokat védi a gazditól.

Annyit tudsz tenni, hogy elviszed dokihoz, amint lehet ivartalaníttatjátok. Amíg pedig nem jön helyre addig foglalkozz vele többet és tereld el a figyelmét!

2016. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Renben!Köszönöm!Az egyik válaszolónak mondom,hogy tudom,elég feltünő a tüzelés,de táborban voltam,semmire sem emlékszek..
2016. júl. 5. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha te táborban voltál, azért a szüleid vagy valaki csak otthon volt a kutyával. A tüzelés kb. 21 napig, azaz 3 hétig tart. Nem hiszem, hogy senki nem tud róla, hogy tüzelt-e és mikor kb.


Egyébként tökmindegy, vidd el a kutyát állatorvoshoz.

2016. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!