Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon aggódom. Mondjatok...

Nagyon aggódom. Mondjatok véleményt mi történik velem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Régóta szettnénk már babát.Tegnap már egyszer fel is raktam a görbémet mert gyanús dolog történt 8.ciklusnapon volt pé, és kíváncsi voltam hogy lehetséges e ez?Azt írták hogy lehetséges.Legalábbis a hőm nagyon azt mutatja.De ma történt valami.Tudom hogy 10 nap kell hogy beágyazódjon, de ma délután barnáztam egy kicsit és fájdogál az alhasam.Ma vagyok a 11. ciklusnapomon.Mit gondoltok mi történik velem???,


[link]


2009. jún. 26. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt még pé. (mondjuk én a múltkor is ezt írtam). és ne aggódj a hónap első felében normális az ekkora ingadozás, sőt én is barnáztam sokáig a gyógyszer szedése előtt a mensi utáni 2-3 napban...
2009. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beágyazodás volt. De az is lehet hogy megfög jönni.
2009. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
három nappal a (képzelt) tüszőrepedés után nem lehet beágyazódás!!! és az sem valószínű, hogy a 11. ciklusnapon hamarosan meg fog jönni...
2009. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a 11-ik napon volt péd, ezért barnáztál. Talán. Beágyazódás teljesen kizárt.
2009. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs tök hülyeséget írtam, nem olvastam el rendesen a kérdést. Előttem szólóknak van igaza.
2009. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!