Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy kapjak egy kiskutyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már mióta vágyok egy kiskutyára. Most találtam egy hirdetést amiben egy 10 hónapos kutyusról van szó és azt is leírták, hogy már csak 13 napja van hátra ha nem viszik el, mert a menhelyen nagyon sok már a kutya, és párat ha úgy látják, hogy nem viszik el, akkor elaltatják. Gondoltam ha ezt így mondom anyunak, akkor megesik rajta a szíve, és elmehetünk érte. De ez nem így lett sajnos. Azt mondta, hogy nagyon hosszú oda az út, és mi nem fogunk egy kutyáért utazgatni. Meg már amúgy is van egy öreg kutyánk aki nem biztos, hogy befogadja. Én erre azt válaszoltam, hogy biztos befogadja, de aztán megint elismételte, hogy hosszú az út stb...

Kérek mindenkit, hogy segítsen !!!!



2016. júl. 5. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6# az én szüleim pl. szeretik a kutyákat, orvoshoz mégis nehézkesen viszik mivel az ő idejükben a kutya többnyire házőrző volt és nem igazán foglalkoztak vele. Most van kutyánk amit ugyan ők vettek nekem de én veszem a tápját és ha én nem viszem orvoshoz akkor ők ugyan nem fogják. Szerencsére eddig csak oltás miatt jártunk ott. (7# voltam)
2016. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! És amm meg foglalkozok az öreg kutyámmal nagyon sokat. Játszok vele, sétálni viszem, én adom neki a kaját is. Vannak csirkéin, nyulaink. Azokat is etetni szoktam. A vizet is én adom mindegyiknek. Saját pénzből fizetnék mindent a kiskutyának. A #8 commentelőnek üzenem: Én a helyében még egy pofont is leadtam volna azoknak a szülőknek.... Tudom hogy tiszteletlenség lenne, de megérdemelnék!!
2016. júl. 6. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!