Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megeszi a kutyám az ürülékét?

Megeszi a kutyám az ürülékét?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban észrevettem hogy megeszi a kakiját. Múltkor az zacskót is szétszedte amiben a kakija volt.(nem dobtam ki rogtön) És mostmár undorodok tőle kb. Ha nyalogat szaros lesz a kezem játsszani sincs vele kedvem mert a labdája is szarszagú. És teljesen el vagyok keseredve. Mit csináljak? Sose volt leszídva azért mert a kertbe kakilt.

2016. júl. 5. 18:30
 1/8 A kérdező kommentje:
És ma reggel többet is adtam a szokásosnál és nem szar táppal etetjük, Joserával....
2016. júl. 5. 18:32
 2/8 A kérdező kommentje:
És légyszi ne gyertek azzal hogy fel kéme szedni, minden nap felszedem ahol látom, de ő mindig talál...
2016. júl. 5. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát esetleg szoktassátok kinti ürítésre de talán a rendszeres takarítás is segít és ha azt látjátok hogy kakit eszik tiltsátok és adjatok helyette jutalom falatot, habár a juti nem szükséges és rosszul használva csak ronthat a helyzeten.
2016. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet rossz szokás de lehet ásványianyag hiány is, amit így próbál meg pótolni. Ez lehet kálium hiány, ebből sok van a banánban, ha azt szereti, akkor arra át lehetne szoktatni.


Mit adsz neki enni?

2016. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Josera Kids de már 2 hónapja azt kap, akkor ezt a banánosat kipróbáljuk mindenképp:)
2016. júl. 5. 19:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Kimentem adni banánt és megint szar szagú volt a szája...
2016. júl. 5. 20:11
 7/8 anonim válasza:
Ugyanez van nálunk is, rászokott, hogy néha megeszi...Én azt olvastam, hogy le kell nyomni ilyenkor az ujjad a torkán, hogy rossz élmény legyen neki...
2016. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ő is jó minőségű tápot kap, doki ajánlására plusz vitamint hátha az volt a baj, de mivel így is ezért csak rossz szokás.
2016. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!