Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetnek ebből kiskutyák?

Lehetnek ebből kiskutyák?

Figyelt kérdés

Vagy NEM NEM FIATAL MÉG HOGY KÖLYKE LEHESSEN? SOS?

TÜZEL a kutyusom ez oké ezt tudtam de nem gondoltam volna hogy a fiú kutyám aki a napokba töltötte be 6. hónapját azaz gyerek még be is fedezi. van rá esély hogy kiskutyák szülessenek ebből a nászból? nagytestű fajtáról van szó és még a fiún látszik hogy éretlen, fejletlen is kisebb mint a lány . kb 25kg most felnőtt súlya 40kg lesz valószínű . menyi az esély?


2016. júl. 6. 01:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Kiskutyák amint megérnek a saját anyjukat termékenyítik be, és retardáltak lesznek az utódok.

Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy igen, lehet fiatal az apuka.


Van kutyaabortusz, vidd el, és ivartalaníts mellé, hidd el nem kell a menhelyeknek +8 kutya

2016. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1. nem fogom heréltetni a 1600 euroért vásárolt kutyámat e miatt!

2.a lányt se meg műttetni akit 240000 ezer ft ért vettem

3.azt kérdeztem menyi az esélye hogy ebből kölykök legyenek

4.nagy testű fajta (amerikai akita )

2016. júl. 6. 01:29
 3/22 A kérdező kommentje:

5. ha leszenek is kiskutyák azok nem kerülhetnek menhelyre!

6.nem rokonok a kutyák

7. a kérdésre válaszoljatok és nem gyertek a az egyéb felesleggel! nem műttetek!!

2016. júl. 6. 01:31
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha már ivarérett akkor természetesen lehetnek kölykök, nagyon felelőtlen voltál, gondolni kéne erre, egy ilyen kicsi kutyánál is, van eseményutáni tabletta, ha nemrég történt akkor rögrön menjetek állatorvoshoz
2016. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Summa summarum:

Van ra esely.

Tehat, figyeld a szukádat, es semmifelekeppen se vidd mostmar masik kanhoz, mert megvan a dupla fedezes eselye.

2016. júl. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
rendben holnap felkeresem a dokit
2016. júl. 6. 03:20
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Ki kérdezte, mennyiért vetted a kutyákat? Hagyjad már magad, ha tényleg ennyi pénzt aldozol kutyára, akkor ilyen szánalmas kérdést nem teszel fel.. mert aki költ kutyára nagyobb összeget, annak van esze... de neked csak egy sufniból elhozott kutyád van. Egyébként félévesen már ivarérett lehet...
2016. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez aztán gyönyörű! Megint egy szaporító, aki abból akar élni, hogy a kutyáit pároztatja ész nélkül. 6 hónaposan, te jó ég! Szégyelld magad! Takarodj el dolgozni, ha pénz kell, ne a kutyáid szenvedjenek egy hülye miatt!
2016. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

őszintén, ki kérdezte,hogy mennyiért vetted?

ha ingyen lettek volna is felelőtlenség amit csinálsz. gőzöd nincs a kutyákhoz és a tenyésztéshez, akkor ne erőltesd.. legalább a nőstényt ivartalanítsd..a kant meg akkor majd vigyed fedezni máshova,hogyha tényleg fajtatiszta akkor lehet rá igény.

2016. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha még ennyit sem tudsz mi az istenért raksz össze egy szukát és egy kant?? Főleg akitát. Ennyi hozzáértéssel minek neked ilyen kutya? Képzeld nekem is akitám van, tk-es, 5 hónapos és nem hagyom rámászni a kanokat csak azért mert fiatal...sőt, ivartalanítva is lesz... ásd el magad rohadt szaporító idióta
2016. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!