Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetnek ebből kiskutyák?

Lehetnek ebből kiskutyák?

Figyelt kérdés

Vagy NEM NEM FIATAL MÉG HOGY KÖLYKE LEHESSEN? SOS?

TÜZEL a kutyusom ez oké ezt tudtam de nem gondoltam volna hogy a fiú kutyám aki a napokba töltötte be 6. hónapját azaz gyerek még be is fedezi. van rá esély hogy kiskutyák szülessenek ebből a nászból? nagytestű fajtáról van szó és még a fiún látszik hogy éretlen, fejletlen is kisebb mint a lány . kb 25kg most felnőtt súlya 40kg lesz valószínű . menyi az esély?


2016. júl. 6. 01:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%
Sztem azért nem kell hogy idáig elfajuljon a dolog, rohadt felelőtlen volt ez igaz. Reméljük hogy tenyésztési céllal vette és nem szaporító.És nem a jófogáson fogja hirdetni a kölyköket. Ha igen akkor tényleg rohadjon meg:D
2016. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Hogyan lenne már tenyésztő? A tenyésztők általában évekig tanulnak mire beszerzik a kutyákat és tenyészteni kezdenek. A kérdező csak egy idióta aki totál felelőtlenül szaporít...
2016. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Én a kutyàmat 1000 euroert vettem és mégis ivartalanítva lesz;)
2016. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát ez vicc... kérdező szánalmas vagy ezzel.

Senki nem kérdezte hogy honnan van és mennyiért, csak azt, hogy minek vallalsz kutyát ilyen felelőtlenül?

2016. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50-50 % az esély.
2016. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Most fuggetlenul attol, hogy mennyire felelotlen-e a kerdezo, kb _senkinek_ sem esett le, hogy itt a fel eves, kamaszodo kan maszott ra a felnott szukara?

Tehát, "semmi veszélyes" nem történhet, egyszeruen a legrosszabb az ami tortenhet, hogy lesznek kiskutyak, amik persze lehet, hogy problémásak lesznek a tul fiatal apa miatt (meg ez sem biztos).

Szoval, nem kell a drama. Ez egy "baleset" nem egyertelmu felelotlenseg.

2016. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tudja hogy milyen idős a kutyája. És ha egy kis alap tudása lenne azt is tudná kb. mikor kezd fedezni egy kan. Ha ez mind megvan tudja hogy kb. mikortól kell elválasztani őket... szerintem így logikus.
2016. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ha nem akarod kiállításra vinni,vagy utódokat nekik,akkor miért ne lehetne ivartalanítani?? nem értem mi ez a pénzes téma..elveszti a kutya az értékét?vagy el akarod adni őket vagy mi??

ha 6 hónaposan ivarérett a kan,akkor simán lehetnek kölykei!!

ha így van,akkor valószínű vemhes a szuka,de egy ultrahang 100% megmondja..már ha nem sajnálod a "drága" állatorvosra a pénzed :D

2016. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
látom elszorakoztatok . elárulok valamit ez a kérdés kamu csak kiváncsiságbol tettem fel és röhögtem egy nagyot :D kutyám sincsen csak kíváncsi voltam és unatkoztam..
2016. júl. 6. 21:15
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mentegetőzz csak :DD
2016. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!