Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám morog és "támad",...

Ha a kutyám morog és "támad", ha az étele közelébe megyek, mit ajánlatos csinálnom?

Figyelt kérdés
Szóval a kutyám nem bízik bennem, ha az étele közelében. Ami teljesen érthető is, hiszen amikor kölyökkutya volt, azzal szórakoztam, hogy kivettem a kaját a szájából. Talán még 2 éves korában is csinálhattam ilyeneket, de 1 éves korában biztosan történt ilyen. Tehát érthető módon, nem igazán bízik bennem, de ennek már 6 éve, azóta elméletileg mindketten felnőttünk. Nem most jutott eszembe ezzel foglalkozni, mielőtt írná bárki. Ezenkívül hallgat rám, és ha én adom neki a kaját, nem csinálja ezt. Foglalkozom is vele, naponta többször viszem sétálni, amikor otthon vagyok. Hogy tudom jóvá tenni a kutya számára, tudom hogy sosincs késő!
2016. júl. 7. 23:55
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja, szidni nyugodtan lehet engem, tisztában vagyok vele hogy mekkora hibát követtem el. De inkább konstruktív válaszokat kérnék, szóval az a 98%-ék, aki nem bírja visszafogni magát, inkább privátba írja le a véleményét.
2016. júl. 7. 23:59
 2/34 anonim válasza:
5%

A kutya nem ember, nem érdemes sokat foglalkozni a lelki világával. Neki is úgy a jobb, ha megmutatod, hogy ki a főnök.


Vedd elő az újságpapírt.

2016. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
2.: Azzal egy kicsit elkéstem. Akkor kellett volna, amikor először rám támadt, de akkor meg én szaladtam el. Annyit "szokott" csinálni, hogy a ruhámat megtépi egy kicsit, de ha most fellépnék vele szemben, akkor nem igazán úsznám meg ennyivel. Hozzá tenném, hogy egy jó formában lévő Kaukázusi szukáról van szó.
2016. júl. 8. 00:11
 4/34 anonim ***** válasza:
72%

Hat ocsem :)

Alapbol az a gond,hogy eljutottatok addig, hogy egyaltalan megfordulhat a kutya fejeben, hogy megharap. Ez gaz.

Az mar reszletkerdes, hogy a kaja vay masmiatt.

Komplex allapotban kell javitani a helyzeten,mashogy nem lesz eredmenye. Kutyaiskolaba kellene menni,mert tavolbol neten keresztul nemigen lehet segiteni.


Es a veres sosem megoldas....

2016. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%

De főleg ennél a fajtánál. Mi az hogy elfutsz a saját kutyád elől? Mi az hogy jóvá tenni? Nem arról van szó hogy nem bízik benned itt arról van szó hogy ő a falkavezér. Nem akarlak megsérteni de hülye vagy? Ki vette neked ezt a kutyát ? Neked labrador kell. Már ez a szöveg is nagyon rossz. A kaukázusikat is meg lehet nevelni és meg kell. Nekem 5 kutyám van mind kan. Van egy 9 éves KÁJ, 7 éves KÁJ,5éves kau, 3éves moszkvai őrkutya,1 éves kangal. A családból mindenki turkàlhat a szájukban és semmi nincs ,ha esznek együtt vannak és nincs morgás és lehet turkálni a kajájukban. Agresszív bunyók sincsenek. Ezt azért írtam le mert jött volna hogy nem értek a kutyához. Ivartalanítva van a kutya?

Hát tudod erős kezet igényel.....

2016. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5-ös.: Hú öcsém, de nagy jampi vagy!! ;) Tényleg mekkora nagy király vagy. Az igen haver milyen ügyes vagy. Hol kérhetek tőled autogrammot??
2016. júl. 8. 02:15
 7/34 A kérdező kommentje:
De most komolyan, ki nem szarja le a családodat, meg a kutyáidat? :D Hidd el senkit nem érdekel.
2016. júl. 8. 02:16
 8/34 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ha fáj az, hogy elrontottad az egyszem kutyád nevelését, más meg öttel simán elbír, akkor inkább legyen plüsskutyád. Amúgy is, a te hülye kutyádra se kíváncsi senki, mégis kiírtad a kérdést. :D


Na mind1 ezért tartok macskát.

2016. júl. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt kettőnk közül még mindig te vagy az öcsi. Nagyon gyerekes vagy ezzel a stílussal. Látni hogy eljutott az agyadig a hozzászólók mondandója és most nagyon fáj az igazság. Szerintem neked szövegértelmezési problémáid vannak a családomról nem beszéltem ,csupán annyit mondtam hogy a család turkálhat a kajájukban és a szájukban ha úgy adódik.

Kicsit kulturáltabban beszélj mert ebből még a jövőben problémáid lesznek.(nem atyáskodni szeretnék ,vannak szüleid szegényeknek nagyon ostoba gyermeke lett). Ha másokat nem érdekel akkor is leírom. Inkább add el egy tenyésztőnek a kutyát mert ők értenek az ilyen esetekhez is. Gondolom hogy nevelné meg de nem osztom meg mert aki egy kicsit is ért a kutyákhoz az rájön. Benned nincs alázat ,így soha sem leszel falkavezér vagy éppen vezető egy cégnél ,de ez nem az én bajom. De addig ne legyen ekkora szád amíg egy kutyát nem tudsz megnevelni. Meg ha ennyi ideig csak így élsz a kutya mellett mit vársz? Neked az foglalkozás hogy viszed többször sétálni? Tudod ha meg valakit be akarsz oltani szerezz olyat amivel be lehet oltani csak még kölyök vagy egyszer csak be fog nőni a fejed. Interneten betyár vagy de a saját kutyád elől meg menekülsz.....

2016. júl. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
61%

#8-as köszönöm. A vége tetszett hogy ezért tartasz macskát.😂😊

Egyik barátom is nagyon szereti a macskákat meg persze van egy szép cicàja.

2016. júl. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!