Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék ez a kutyuli?

Milyen keverék ez a kutyuli?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Az utolsónál kicsit furcsán néz ki de csak azért mert simogattam és nyújtózott eggyet. Egyébként 6 éves szuka.



2016. júl. 8. 18:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom, nem valami aranyos és nem is szép de baromi jó kis kutya :D én így szeretem ahogy van.
2016. júl. 8. 18:41
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy nagy segitség leszek de sztem az orrán lévő fehéres csík és a szeme fölötti halvány folt miatt és mivel kis termetű lehet benne entelbuch-i vagy appenzeli hegyikutyuli és stem egy fekete labrador de nem tudhatom biztosra :)
2016. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán dobi-labrador. Egyébként nagyon aranyos :)
2016. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem. Ez egy sima utca mix :D elég zömök, erős kis kutya. Kicsinek tűnik de tényleg nagyon erős. Én valami bull kutyára gondoltam. Annyira nem terrier mivel kisebb vadászösztöne van de ásni és nyomot követni nem szokott. Egyébként csupa izom csak mostanában elhízott kicsit.
2016. júl. 8. 19:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát azért nem olyan nagy :D alig térdig ér.
2016. júl. 8. 19:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán keverékek keveréke lehet. Fogyaszd le, mert éveket veszel el tőle a plusz súllyal. A kutyáknál már 1 kiló plusz is számít. Ahogy az embereknél is már 5 kiló érezhető teher.
2016. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hagy nagyon vegyes csak gondoltam hátha másnak van ötlete. Igen majd lefogyasztom. Nem tudjuk mitől hízhatott meg.
2016. júl. 8. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Németjuhász-pitbull
2016. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én labradort látok benne, meg talán kopó... De nem mindegy? Aranyos, szeretetre méltó, és úgy látom te is szereted..hisz megérdemli.Furcsán néz ki? Mi emberek talán nem? Kinek ez tetszik, kinek az..kutyából nekem mind, néha jobban mint az emberek. DDD
2016. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Végül is nekem mind 1 milyen keverék, semmivel sem lesz jobb, vagy rosszabb ha megtudom :) csak kíváncsidág. Sajnos mindenki szerint csúnya, báris mindenki dél tőle xD
2016. júl. 8. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!