Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kutyakozmetikus...

Bettyna1990 kérdése:

Szerintetek kutyakozmetikus tanfolyamot hol éri meg lerakni? Van több tanfolyam de nem tudom, hogy melyik a legjobb. Több helyen hallottam, hogy nem mindegy mert van ahol nem értenek hozzá és nem tudnak tanítani.

Figyelt kérdés
Vácon lakom úgyhogy pesten kéne nekem.
2016. júl. 10. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha rám hallgatsz nem választot ezt a szakmát. Én 250.000-ret fizettem a tanfolyamra, nagy részét magamtól tanultam meg, mert alig tanítottak valamit a fél év alatt. Viszont ha nincs vállalkozóid és egy helység ahol dolgozhatsz akkor nem élsz meg belőle. Akkor sem, ha fizetsz valakinek a bérleti díjért. Mire megveszed a cuccokat amik kellenek az a másik 150-200.000 ft. Szóval jól gondold meg! Minden sarkon kutyakozmetika van... :/ én már abbahagytam, hobbiszerűen nyírom az ismerősök meg a rokonok kutyáit, meg a vendégköröm megvan, de...újat már szerintem ha akarnék se tudnék bevállalni. Mellette mást melózom meg tanulok én is. És nemcsak nekem vannak ilyen "gondjaim" hanem sok más kutyakozmetikusnak is. Túlkínálat van sajna. :/

2016. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából azért is érdeklődtem mert Vácon ahol lakom se a közelében nincs egy normális kozmetikus aki a kutyánkat meg tudná nyírni és több ismerősöm is mondja h az ő kutyájukat is bárhova viszik a környéken nem értenek hozzá!Amellett hogy nagyon szeretem az állatokat ezért is gondoltam erre meert tényleg a körzetben nincs normális.. de még átgondolom köszönöm szépen a válaszod:)
2016. júl. 22. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!