Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Legjobb lovas képzés, tanfolyam?

Legjobb lovas képzés, tanfolyam?

Figyelt kérdés

Melyik tanfolyam ad a legjobb képzést ahhoz hogy lovastúra vezető legyek? Van olyan, ahol oktatói képesítést is kapok? Vélemények, tapasztalatok?

Külföldön szeretnék elhelyezkedni.

(Kedves modik, légyszíves ne helyezzétek át a kérdésemet, mert ott sokkal kevesebb esély van, hogy lovasok rátalálnak, köszönöm!)


2013. aug. 18. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos idén szeptembertől nagyon megszigorítják a képzést.

Én szeptember végén vizsgázom le 5 modulból. Ezután már 9 modulos lesz, beleértve pl. a "Latin alapfokon" modult. Ez mind tök jó lenne, de emiatt a képzési idő és ár is nagyon megnövekedik.

Szerintem érdeklődj itt, hátha van még lehetőséget becsatlakozni a szeptemberi vizsgázókhoz ide [link]

Ők nagyon korrektek, rendesen leadják az anyagot.

2013. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos semmiképpen nem tudom elkezdeni most, hiszen nem is tartózkodom otthon. :(

Úgy tűnik, a szigorított rendszerben lévőn tudok csak részt venni. :(

Nem lenne gond, ha esetleg kérdeznék a képzésről privátban? :)

2013. aug. 18. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden OKJ-n szigorították a kötelező óraszámot, így nőtt az elvégzéshez szükséges idő is. Ezt talán csinálhatod távoktatásban is, pl. a MÁTRIX-nál, bár akkor gyakorlatilag csak a papírt veszed meg, de talán még a mostani rendszerben.

Oktatói nem jár hozzá, viszont hivatalosan csak tereptúravezető vihet ki embert a kertkapun túlra (gyk terepre), hiába vagy amúgy edző, bíró, hatszoros military bajnok, stb...

2013. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!