Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni egy csau csau...

Mit kell tudni egy csau csau -ról?

Figyelt kérdés

Vègre rátaláltam egy olyan kutyafajtára, ami éppen tökéletes a számomra. Olvastam róluk egyet, s mást különböző internetes oldalakon,de szeretnék kérdéseimre olyanoktól válaszokat kapni, akik mindennap ellátják e kutyusokat. :)

Először is..Hol tudok szerezni kölyköt (és körülbelül mennyiért)?

Mennyire költségesek a kis korában adandó oltásai?

Mennyire mozgékony, mekkora a mozgásigénye?

Ellakna -e kint az udvaron egy szuper kutyaházban?

Mennyire ápol jó barátságot a kert növényeivel?

És végül: sokat hallottam,és olvastam a szem problémájáról. Mennyire gyakran fordul elő egyes egyedeknél?

:)


2016. júl. 11. 11:16
 1/3 anonim válasza:
Szia. Ugyan a fajtát nem ismerem, de kölyök korában a kötelező oltások körülbelül 5 ezer forintba kerülnek és akkor megkap mindent amit olyan idős korban kell. Aztán évente egyszer kell vinned. :) Mikor én vittem kölyök korában a kutyámat, kaptunk az állatorvostól féreghajtót és csonterősítőt is. Szóval maximum 6-7 ezer forintba fog kerülni, de tényleg maximum, és akkor mindent megkap amire szüksége lesz. :)
2016. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. júl. 11. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kutyas ismerosom van akinek ChowChowja van.

- Kolykot erdemes nezned az [link] -on.

- Olyan 1000-1200 euro kozott mozog (de lattam mar ennel dragabbat is)

- Szerintem ha kutyat vallasz az oltasok el torpulnek mas kiadasok mellett, kb egyeves koraig az oltasokra/fereghajtasra kifizetsz kb 20k HuF-ot.

- A ChowChow alacsony-kozepes energia szintu nem az a kapkodo idegbeteg

- Szerintem el, de mivel egygazdas kutya lehet igenyli a gazda kozelseget (ebben nem vagyok biztos)

- Kutyak neha szeretnem lebontani ezt azt. Tokeletes biztonsagban nem lesz az el nem keritett resz, de setaval es foglalkozassal elejet veheted a nagyobb rombolasnak.

- Ha egy szurt normalis tenyesztotol veszed, ezek a betegsegek minimalizalhatoak.


[link]

2016. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!