Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta illhet hozzám?

Milyen kutyafajta illhet hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy dilemmában vagyok. Több kutyusom is volt (vizsla, komondor, doti, husky, csaucsau...) mindet kiképeztem, de most keresek kistestű kutyafajtát, ami gazdaorientált, játékos, de bizalmatlan az idegenekkel. Suliba járok,de a mozgatása meglenne, mert minden nap futok, lovagolok. Milyen kutyafajtát ajánlanátok nekem,amit egy panellben is lehetne tartani?

Előre is köszi a válaszokat.



2016. júl. 14. 13:51
1 2
 1/14 bollocks ***** válasza:
100%
Ha még suliba jársz, de már öt kutyád is volt, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2016. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetente váltogatod a kutyáidat?
2016. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ott akadt meg a sztori mint az elsőnél o.O Hány évet éltek szegény kutyák?
2016. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Arra nem gondoltok , hogy nem külön-külön volt ennyi kutyája hanem több is volt egyszerre? Vagy pl. beteg lehetett valamelyik, vagy elszökhetett egy és nem került elő???? Istenem ne legyetek már ennyire hülyék, legyen már fantáziátok!
2016. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja, kedves utolsó válaszoló, abszolút valószínű, hogy mind az 5 kutyával volt valami, 2 beteg volt, 1-et elütöttek, 2 elszökött.... kell ám a fantázia ja.
2016. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
én 21 vagyok. Amikor 1 éves voltam a szüleim vettek mellém egy németjuhász (együtt nőttünk fel, imádtuk egymást), de sajnos 6 éves korában nagyon beteg lett és el kellett altatni. Aztán a családnak lett 2 beagleje, sajnos februárban halt meg az egyikőjük 12 évesen daganatos volt:(, a másik beagle szintén 12 makk egészséges és most egy hónapja vettem mellé egy kis németjuhászt. Ez így 4 kutya (igaz igazán a mostani németjuhász az enyém, de lehet a kérdező is csak rosszul fogalmazott és nem neki, hanem a családjának volt 5 kutyája, vagy felnőttképzésre jár, merthogy ez is opció)
2016. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
És hogy a kérdezőnek is válaszoljak: yorkie, boston terrierr, törpe snaucher, törpe uszkár, ha egy kicsit energiabombább kutyát szeretnél akkor jack terrier vagy jagd terrier, mudi, pumi
2016. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bollocks ***** válasza:
85%
#6: ezek szerint neked 2 kutyád volt, és jelenleg is van 2, mindez 21 évesen. A kérdező nálad fiatalabb, és már túl van 5 kutyán. Ezért furcsa a dolog.
2016. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Igen jól mondod kell, de úgy látom , hogy neked meg már túl sok. Nem úgy értettem te értetlen. Még jó , hogy oda írtam hogy "beteg lehetett VALAMELYIK" "

" vagy elszökhetett EGY" . Nem mind az 5-re írtam , hogy történt vele valami.Én nem tudom , hogy te hol olvastál olyat. Meg úgy írtam , hogy "LEHETETT" szóval egyáltalán nem is biztos , hogy volt velük valami.

Minek kell kiforgatni a szavaimat? Lehet , hogy egyiknek sem volt semmi baja. Csak az van ,hogy egyszerre lehetett több kutyája is. De mielőtt még 1x kiforgatnád a szavam nem egyszerre gondoltam azt az 5-öt. Próbálj meg ne egyből a rosszra gondolni és nem letámadni másokat, mert lehet , hogy egyáltalán nem is úgy történnek dolgok mint ahogy azt elképzeled. Inkább várjátok meg , hogy mit mond a kérdező , hogy miért volt ennyi kutyája.Bár ez mondjuk nem is lényeg , hogy miért volt ennyi , mert ennek semmi köze a kérdéshez.

2016. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Én Yorkshire terriert ajánlok.
2016. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!