Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 9 hetes kiskutyánk ma kapta...

A 9 hetes kiskutyánk ma kapta meg az egyik oltást. Nagyon fáj neki a helye, feküdni is alig tud vele, az egyik hátsó lábát is felemeli ahogy próbál menni. Ez elmúlik? Vagy lehetséges, hogy rossz helyre kapta a szurit? Sokszor nyüszög a fájdalomtól.

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy annyira fájna neki. De 9 hetesen mégis miféle oltást kapott? Az hogy inkább alszik és kicsit kedvetlen az normális. Ne aggód túl mert megérzi.
2016. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 nap múlva lesz 10 hetes.. azt hiszem a komplex oltást kapta. akkor ne csináljak nagy ügyet belőle? csak mert ölbe sem tudom venni annyira fáj neki..
2016. júl. 14. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd most had pihenjen :) Ha holnap is így viselkedik akkor vidd vissza. Ha holnap lesz 10 hetes akkor már értem az oltást. bocsi. Nem kell túlreagálni szerintem de azért figyeld. Esetleg nyugtatás képen hívd fel az orvost hogy ez szerinte probléma-e
2016. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ha 2 nap múlva lesz 10 hetes... (elírtam bocsi)
2016. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget!
2016. júl. 14. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost akár még ma!
2016. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na felhívtam, már egy masik orvos volt bent, azt mondta borogassam, ha nem javul holnap vigyem vissza. Azt is mondta,hogy ezt bőr alá szoktak adni, lehet,hogy érzékenyebb. Amikor kapta az oltást nagyon sírt szegényke, remélem tényleg bőr alá sikerült adnia.
2016. júl. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!