Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát?

Szeretnék egy kutyát?

Figyelt kérdés

Most van egy 6 éves kiskutyám (csivava keverék) és szeretnék mellé még egyet. A családban a nagymamám a főnök, így mindenki csak akkor cselekszik ha ő "áldását" adta...:D Mindenképpen menhelyről szeretnék MENTENI. És itt ez a kulcsszó. Imádom a kutyákat, el sem tudnám képzelni nélkülük az életem. Minden nap megrázó képek fogadnak a közösségi oldalakon... Tudom, hogy nem változik meg a világ attól, hogy örökbe fogadunk egyet, de annak a kutyának az élete örökre megváltozik... A lényeg..:

-55 négyzetméteres lakás

-napi 3x séta

-nekem gimi kezdődik, de attól még meglenne a napi 3 séta, ha kell, csak én viszem őket, korábban felkelek.

Ezekkel nem lenen gond, csak a mamám fél, hogy a kutyák tönkretennék egy lakást. Persze, egy kölyökkutya kárai még beleférnek, de a nagyobbal majd amikor játszik, nem lenne "nyugalmunk" mert ugatnának, szaladgálnának, stb... Két kutyások ezt hogy oldják meg? Napi egyszer szeretnék velük majd egy hosszabb sétát, amin mindkettő jól kifárad. Ez megoldás lenne? A családom fél a nagykutyáktól, és a menhelyen szerintük a kölykök akkorára is nőhetnének, mint egy ló... Ez előfordul, de látszik a mancsán, hogy kb mekkora lesz, nem? Félnek hogy nem jönnének ki, stb.. Szerintetek? :/


14/L



2016. júl. 16. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok! Minden problémára van megoldás! Csak pozitívan!!

Szerintem semmi gond nem lesz! ;)

Nagyon sok embernek van 2 kutyája.

Meg egymást is lefárasztják a kutyusok.

Amúgy sem szoktak az egy házban élő kutyák egymásnak ugatni.


Sok sikert! :) 14/L

2016. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjátok a menhelyen hogy nem szeretnétek olyan aktív kutyát
2016. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a csivava elfogad egy másik kutyát, akkor a tacskó keverék biztos nem nől nagyra.
2016. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! *-* Viszont van egy dolog, amit kifelejtettem, és elég lényeges... A mostani kutyusunk eléggé féltékeny, meg picit agresszívvá tud válni mondjuk a kajára. Ezzel lenne szerintetek gond, ha együtt etetném őket? És csak parancsra?
2016. júl. 17. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem leptél meg vele. Egyik nő is akart az utcában befogadni menhelyről a csivava mellé, de az nem kért társból. Ő utálja a többi kutyát.
2016. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!