Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyvezett kutyáknál...

Tom0919 kérdése:

Törzskönyvezett kutyáknál miből vagy hogy tevődik össze a név? (pl. : MIZUMUSHI SHIBATOKI BI BISHO)

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy tudom hogy néha a kennelnevet is megkapja névnek. De igazából a tenyésztők találják ki a neveket szerintem.
2016. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kennel + hányadik alom

MIZUMUSHI SHIBATOKI - kennel

BI BISHO - 2. alom, mert B betűvel kezdődik


Valahogy így :)

2016. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2 jól mondja csak nem torvényszerű hogy úgy vannak az almok hogy a b c d stb... Szóval pl ha j alom akkot. Lehet benne Julius Jeremy Joker stb... De én már olyan is láttam hogy pl x. alom és van benne minden... Szóval pl Ariel Genius Clever stb..
2016. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, az én kutyám törzskönyvi nevében is több minden van, de úgy kezdődik, hogy kennel + az aktuális alom betűjével valami név és utána a tenyésztő még hozzátett pár nevet, ami tetszett neki.


2-es voltam

2016. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!