Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtanítani a...

Hogyan tudnám megtanítani a kutyámnak hogy én megyek ki először az ajtón?

Figyelt kérdés
Ha nyitom az ajtót egyből előreszalad,nagyon izgatott ha sétálni megyünk.
2016. júl. 19. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát vissza lököd. Azaz mikor odamész az ajtóhoz elzavarod a kutyát ls vársz kicsit. Elkezded nyitni az ajtót és ha feléd indul tiltod "nem". Ezt addíg csinálod míg ki nem nyitod az ajtót. Mikor már nyitott ajtónál sem akar odamenni ladsan kimész. Ha meginduk visszalököd. Vársz. És mikor nyugodt kihívod. Jó pár alkalommal el kell játszani de légy türelmes.
2016. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!:)
2016. júl. 19. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtanítod neki az ül parancsot és a küszöbnél leülteted majd te kilépsz közbe meg mondod neki hogy "vár" vagy "marad" és mikor jöhet akkor hívod és megdicséred. :D
2016. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogsz egy vizes palackot és amikor előtted ki akar menni elé állsz és lefröcskölöd.Nekem is volt ezzel problémám de evvel megoldotam.;)
2016. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!