Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mi lehet a kutyan?

Ez mi lehet a kutyan?

Figyelt kérdés
Kb 1,5-2cm vastag holyagszeru valami, rajta egy piros sebnek kinezo dologgal [link] telefonom sajnos nem tul jo kepet csinal de ez lenne az

2016. júl. 19. 23:38
 1/5 anonim válasza:
89%

Mivel a képen nem látok semmit, így a válasz: semmi.

A leírás alapján én inkább egy csípésre tippelnék, amit elvakart.

2016. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az, de biztosan kezdeni kell vele valamit, mert nagyon csúnya, természetellenes. Orvossal tippeltesd meg, ha lehet.
2016. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én most nézem, eleinte azt hittem h az a piros a nyakörve. De ezek szerint mégsem, és akkor nem is csípés. Mindenképp nézettesd meg egy dokival
2016. júl. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a nagy piros az a nyakorve :) azt kell nezni ahol a ket ujjam kozt szetvan huzva a szore, sajnos a telom gyenge kepet csinal, majd ha megjon a noverem esetleg ot megkerem, hogy csinaljon az ovevel.
2016. júl. 20. 10:03
 5/5 anonim válasza:
Ő, ez esetben jól gondoltam először, és így az első válaszom érvényes. :)
2016. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!