Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs tapasztalatom kutyakiáll...

Tom0919 kérdése:

Nincs tapasztalatom kutyakiállítás terén. Sikeresen neveztem, de a kiállításon nem tudom mivel tudom igazolni a nevezést? Mit kell bemutatni (természetesen a kutyán kívül)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első kiállításhoz érdemes kérni a tenyésztő segítségét, már jóval előtte, pl. hogy tanítson meg, hogyan kell felvezetni a kutyádat.

Vinni kell a törzskönyvet, oltási könyvet. Nevezésről nem kaptál visszaigazoló e-mailt vagy valamit? Ha igen, azt is nyomtasd ki.

Kutyának kell vinni vizet, tálat, nyakörv, póráz (felvezetéshez is), ketrec vagy más szállítóbox, ahol biztonságban pihenhet. Nem tudom, milyen fajta, az egyéb kellékek attól is függenek. (Pl. milyen a bundája, hogyan kell felvezetni stb.)

2016. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kiállításra neveztél? amikor lejár a nevezési határidő utána postán vagy e-mailben (ki kell nyomtatni) kapsz visszaigazolást. Azt kell vinni, kutya oltásiját (érvényes veszettségi oltással), törzskönyvét.
2016. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdezném, melyikre neveztél?
2016. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szilvásvárad
2016. ápr. 26. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!