Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis palotapincsi keverék...

A kis palotapincsi keverék kutyám felszívhatott valamit az orrába és amikor rájön erőltetetten prüszköl, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Levegőt kap, de benne lehet valami, én nem látom (nyilván valami pici dolog lehet) elofordulhat hogy fűszál vagy valami hasonló ment bele mert kint játszott az udvaron és utána lett ilyen. Nemrég volt már ilyen de akkor ki tudta prüszkölni. Állatorvoshoz elvigyem? De az a baj hogy nem hagyná hogy belenézzen mert még nekem sem szóval tuti megharapná én nem tudom lefogni... Jó nem egy nagy kutya értem de az idegenekre plusz az állatorvosra támad pedig utóbbival találkozott már párszor de nem hagyja hogy hozzáérjen minden oltás vizsgálatnál rettentő nehéz lefogni pörög támad morog akkor hogy hagyná az orrát?... Tudok neki valami házi praktikával segíteni? Vagy állatorvos?

2016. júl. 20. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az állatorvos gondolom azért le tudja fogni. Ha valami szerves dolog ment bele az orrába az lassan majd feloldódik, de ha nem javul, akkor vidd el.
2016. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neveld meg, te szerencsétlen.
2016. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz. Az állatorvosnak meg le kell tudnia fogni, illetve be szokták kötni a kutya száját.

Vagy elbódítja végső esetben.

2016. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik értelmes választ adtak! :) és szerencsére nincs szükség már orvosra rendbe jött :)


Kedves Válaszoló!

Igaz, hogy nem járt iskolába, és nem vagyok kutyakiképző, de a kutyám nem neveletlen, csak fog az idegenekre ami a "dolga" és mielőtt azt mondanád, hogy nem hallgat rám tévedsz!! Én vagyok a gazdája még jó hogy hallgat rám hiszen rengeteget foglalkozok vele.

Köszönöm a válaszod!

2016. júl. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!